Results 1 to 4 of 4

Thread: Sirius

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Angry Sirius

Siriusta Makro serbest galiba =) Bizde Kuralım mı nasıl kuruluyor nasıl bişey bilmiyorum ama genie ye para vermeyiz en azından sayın yetkililer .

80 üstü full makro maradon lüfer ve emc de genie bile yok 2 gündür aynı yerde adamlar =) Göz mü yumuluyor acaba el altından

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Elbette makro kullanımı yasak, aşağıdan ban politikasına detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Ban Politikası

Bunun yanı sıra daha bugün 1045 kişi TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alındı. Bkz;

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 221

Oyun içi kontroller, xigncode taramaları ve anlık müdahaleler ile illegalliği minimum duruma indirmeye çalışıyoruz. Bu gibi durumlarla karşılaştığımızda Cheat Reports bölümüne iletmemiz daha iyi bir oyun ortamı oluşturacaktır.

İyi forumlar.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Teşekkür Ederim Gördüğümü CR ye Server Saati ile Atıyorum Kanıtlarım kesin =) Makro Kullanmadım diyemez . Umarım Temizlenir hepsi rahat bir oyun oynayabiliriz Yardımlarınız ile =)

Senior Member
    Siriusa bir gelin ne kdr makrocu olduğunu lütfen gelin ve görün. Bahçe slotlarınınıda görün oyun etitği ihlalleri yapılıyor. 1 parti kurun ve czdeki herhangi bir bahçe slotunuı darlayın size kendi ırkınız bile savas acacaktır. Sirius ile ilgilenin en çok olayer kaybeden server oldu. sadece pazarcılar ve farmcılar var