Results 1 to 8 of 8

Unhappy Ortak char oynamak ban sebebi mi ?

Arkadaşlar merhaba, ben ve arkadaşım uzun süredir olympia serverında oynuyoruz,
    İkimizinde ayrı ayrı charları var fakat ikimizinde işlerinin yoğun olması sebebiyle oyunda denk gelemiyoruz hatta günde 1-2 saat oynama fırsatı bulabiliyoruz.
    Charlarımızda yaklaşık 40 gblik item olması sebebiyle, bari tek char yapalım 2 saat sen 2 saat ben oynasam iyi kötü keyfimizi alırız hemde pus masrafımız ikiye bölünür dedik.
    arkadaşım istanbulda ben ankarada yaşıyorum böyle bir olaya kalkışsak ve tek charı iki şehirden oynasak ban yer miyiz ? bu ban sebebi midir ?

Moderator xBionic's Avatar
    Merhaba,
    Ban sebebi değil fakat şöyle bir durum söz konusu oluyor bu tarz durumlarda.
    Kurallar gereği hesap paylaşımı yasaktır.
    Cezası ban değil sadece destek sisteminden mahrum kalıyorsunuz.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    yani hesap paylaşımı yapıyorsanız sorumluluk sizde, soyuldum derseniz destek alamazsınız ki soyulma durumunda zaten item restorasyonu yapılmıyor.
    consume & adapt

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    yani hesap paylaşımı yapıyorsanız sorumluluk sizde, soyuldum derseniz destek alamazsınız ki soyulma durumunda zaten item restorasyonu yapılmıyor.
    Teşekkürler
    Arkadaşında belirtiği gibi bu tamamen sizin sorumluluğunuzda hesap paylaşımlarında hesap çalınması soyulması gibi durumlarda destek ekibinden yararlanamazsınız.

İyi Forumlar

Quote Originally Posted by KR4LBATURR View Post
    Teşekkürler
    Arkadaşında belirtiği gibi bu tamamen sizin sorumluluğunuzda hesap paylaşımlarında hesap çalınması soyulması gibi durumlarda destek ekibinden yararlanamazsınız.

İyi Forumlar

aynı ip den 2 yada daha fazla hesaba giriş yapmak aynı anda yada farklı zamanlarda oyunda olmak ban sebebimidir ?

internet Hesap İptali adı altında bloke edildi hesabım bu sebeptenmidir?

Quote Originally Posted by igo_pHhwbZUt View Post
    aynı ip den 2 yada daha fazla hesaba giriş yapmak aynı anda yada farklı zamanlarda oyunda olmak ban sebebimidir ?

internet Hesap İptali adı altında bloke edildi hesabım bu sebeptenmidir?
    kısa sürede aynı ipden char açıldığında oluşan sorun account creation abuse'un yeni adı sanırım o, bilet gönderirsen incelenir illegal durum yoksa açılır hesabın.
    consume & adapt

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    kısa sürede aynı ipden char açıldığında oluşan sorun account creation abuse'un yeni adı sanırım o, bilet gönderirsen incelenir illegal durum yoksa açılır hesabın.
    8 mayısta ilk hesabımı actım 26 haziranda facebook dolandırıcı linkinden charım soyulduğu için güvensizlik olduğundan yeri account actım bu sebeple olmuş olabilirmi ? birde 30 günlük switch pre almıştım bu bloke edilen zamanda kullanamıyorum haliyle premium donduruluyormu yoksa preimum günüm eksiliyormu yada bunun bir telafisi oluyormu başınızı şişirdim biliyorum sabahtan beri her postta varım ama emeğimin boşa gitmesinden korkuyorum geri dönüşünüzü bekliyorum ve ilgi alakanız için çok teşekkür ederim şimdiden.
    Last edited by igo_pHhwbZUt; 06-29-2020 at 07:18 PM.

Quote Originally Posted by igo_pHhwbZUt View Post
    8 mayısta ilk hesabımı actım 26 haziranda facebook dolandırıcı linkinden charım soyulduğu için güvensizlik olduğundan yeri account actım bu sebeple olmuş olabilirmi ? birde 30 günlük switch pre almıştım bu bloke edilen zamanda kullanamıyorum haliyle premium donduruluyormu yoksa preimum günüm eksiliyormu yada bunun bir telafisi oluyormu başınızı şişirdim biliyorum sabahtan beri her postta varım ama emeğimin boşa gitmesinden korkuyorum geri dönüşünüzü bekliyorum ve ilgi alakanız için çok teşekkür ederim şimdiden.
    premium telafisi yada dondurulması olmaz, destek bileti gönderdiyseniz ancak oradan yardımcı olabilirler
    consume & adapt