Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member
    Nickname
    Ac1dBurn
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    GeniuS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Yayıncı Desteği Hakkında

Öncelikle herkese selamlar
    Bundan 1-2 ay öncesine kadar 3 aylık yayıncı desteği almıştım.
    Sonra yayınlara ara vermem gerekti ve desteğim kesildi.
    Şimdi 1 aydır tekrar düzenli yayınlara geçtim ve ortalamam eskisinden daha fazla
    Yayıncı desteği almak için nereye baş vurmalıyım yardımcı olabilecek var mı ?
    You can't be immortal,
    But you can make people remember
    you for many of years.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, bahsettiğiniz destek konusuna GM ekibi karar vermektedir.
    Ancak yayınlarda süreklilik dikkate alınmaktadır.

Senior Member
    cz de sagda solda kendilerine pk için gelen ekiplere küfür eden bu velede herhangi bir destek verilememesi gerekir.Yayıncı dediginiz diger oyunculara örnek olan kişidir bunun gibi ukala kufurbaz tiplere yayıncı destegı vermek bız oyuncuları gercekten rencıde edecektır.Size Delil olarak yayınından onlarca kesit koyabılırım lınk paylasmak yasak oldugu ıcın yapamıyorum .. Hakedene verilmesi dileğiyle

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Last_PenTA View Post
    cz de sagda solda kendilerine pk için gelen ekiplere küfür eden bu velede herhangi bir destek verilememesi gerekir.Yayıncı dediginiz diger oyunculara örnek olan kişidir bunun gibi ukala kufurbaz tiplere yayıncı destegı vermek bız oyuncuları gercekten rencıde edecektır.Size Delil olarak yayınından onlarca kesit koyabılırım lınk paylasmak yasak oldugu ıcın yapamıyorum .. Hakedene verilmesi dileğiyle
    Şikayet bazında içerikleri CR'ye gönderebilirsiniz.

Senior Member
    Yayıncı desteği nttgame in gönlünden kopan bişey zorunlu vermiyor veya zorla yayın açın demiyor. Bunun için konu açmak çok saçma.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Mesela bir ornek yayinda 1 kisi izleyeni olana patheoz guzel hediye gondermisti ,
    Koca Yurekli Patheoz.
    Tamamen Gmnin Gonlunden

Merhabalar naçizane fikrim Ac1dBurn adlı oyuncunun olaylara kreatif bir şekilde yaklaşması, oyunu kurallarına göre oynaması, içerik üretme konusundaki yetenekleri gerçekten takdiri hak ediyor. Knight Online oyuncu topluluğunun içinde oyuna duyduğu ilgi -yer yer aşk - bakımından bence ilk sıralarda olabilir. Bütün bunlara rağmen geneli kapsayacak ve bütünleştirici bir program izlemeden kendi doğrularını körü körüne savunması ise göz ardı edilmemeli. Yayıncı desteği hangi vasıf sahiplerine, hangi öncelik sıralamasında verildiği muamma olduğu olduğu için verilip verilmemesi konusunda bir şey diyemiyorum.
    Alp, söz konusu yayıncı firmanın hiç bir konuda oyunculara karşı şeffaf olmaması, umarsız umursamaz tavırları, yaptık oldu şeklinde gerçekleştirdikleri eylemler, resmi discord sunucusunda insanların gönderilerine ''kusma'' şeklindeki çıkışları, her beceriksizliklerinde gönderiye kapamaları, resmi forumda silinen konu ve yorumlar bence senin tepkisiz kalacağın olay ve olgu örgüleri değil.
    Knight Online oyununu seven karakterli hiç bir oyuncunun şuan ki durumda böyle bir firmayla organik bağı olmaması gerektiğini düşünüyorum. Coins, item, gold bar, karakter satışının yasak olduğu bir oyunun yayıncı firma tarafından bu amaca hizmet eden sitelere şahsi çıkarları doğrultusunda peşkeş çekmesine nasıl göz yumup desteklerini talep ediyorsun merak ediyorum. Sana yakışmıyor.

Junior Member
    Yayınları gayet keyifli sohbeti hoş ve chatle ilgilenmesi yüksek bir yayıncı izlenme ortalaması da genelde hep yüksek ve düzenli yayın açıyor. Konunun gmler tarafından değerlendirmesi güzel olur.

Junior Member
    Twitch platformunda takip edilebilecek örnek oyunculardan biri, izlenme sayısı hem yüksek hem de oyunu bilmeyen veya yeni başlayan oyunculara yardımcı olmaya çalışan bir oyuncu. Kısa zamanda yayıncı desteğini alıp hem izleyicilerine hem de Knight Online oynamayan oyunculara bu oyunu sevdireceğini düşünüyorum. Umarım tez vakitte, GM ekibinden desteğini alırsın, başarılar.

Kendisini uzun zamandır takip ederim. Bu zamana kadar herhangi bir yanlışını görmedim. Ara ara agresifleşmesi hariç bu oyunu belkide legal şekilde oynayıp yayın yapan nadir kişilerdendir. Çok doğru bir konuya tespit etmiş bulunup yakın vakittte hak ettiği yerde olmasını dilerim. Allah yolunu açık etsin.