Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Pazarda kendi itemimi satmak için yazı yazıyorum Mute yiyorum

Amacınız ne yani alttan yazı yazmayalım mı? Makro ile yazan adamlara mute atmıyorsunuz gelmiş normal yazanlara mute atıyorsunuz. Daha ayrımını bile yapamıyorsunuz. Gidin pm atın yerinde mi değil mi diye o zaman makro olduğu anlaşılır. Pcnin başındayım makro diye mute yiyorum ya ne yapım itemi mi satmıyım mı şaka mısınız siz ya. [ ] kullanmak suç ise belirtin kardeşim [+3 JUDİ] [+2COC] satılır yazıyorum mute yiyorum ne yapıyım mute yememek için alttan yazımda bloklanıyor isteyen bloklasın siz niye mute atıyorsunuz.
    Last edited by TheRagon45; 06-29-2020 at 10:07 AM.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    satirosta farm yapıyordum, bi lag girdi bende 1'den 10'a kadar seri bi şekilde yazdım. oyun kendine gelince hepsi bi anda atılmış gibi oldu mute yedim var bi gariplik ama çözemedim bende.

ben de item sattığım zaman shouttan ve allchatten yazı geçiyorum fakat şimdiye kadar hiç yemedim sürekli aynı şeyi yazarsan birsüre sonra göndermiyor zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    satirosta farm yapıyordum, bi lag girdi bende 1'den 10'a kadar seri bi şekilde yazdım. oyun kendine gelince hepsi bi anda atılmış gibi oldu mute yedim var bi gariplik ama çözemedim bende.
    Yok hocam benim ki lagdan değil direkt gm tarafından atılmış 3 günlük spam mutesi. Gm kontrol etmeden altta gördüğüne yapıştırdı muteyi sağolsun. Bende arada kaynadım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by UNF0RGIVENNN View Post
    ben de item sattığım zaman shouttan ve allchatten yazı geçiyorum fakat şimdiye kadar hiç yemedim sürekli aynı şeyi yazarsan birsüre sonra göndermiyor zaten.
    Dostum oyunun kendi makrosu ile yazıyorum "1"2"3"4 yaparak gm geldi çat muteyi yapıştırdı gitti bari hesabı yanına çekseydi kontrol etseydi makro mu değil mi diye.s

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, yanlış bir karar olduğunu düşünüyorsanız bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Zaten bilete 3 günde cevap geliyor .

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Biletlere geç cevap verilmese burada konu açmazdı değil mi? Ayrıca bazı bariz meseleleri gm'ler hallediyor buradan.

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Biletlere geç cevap verilmese burada konu açmazdı değil mi? Ayrıca bazı bariz meseleleri gm'ler hallediyor buradan.
    Açıkçası bilet yollama gereği duymadım 3 günde anca çözülür ve çözülene kadar mute kalkacak ne anlamı var buradan çıkarılması gereken sonuç tickete geç cevap vermek değil. Pazarda ki yazı yazan adamın makro mu olup olmadığını bilmeden işlem yapmak. Adam orada 10 saattir makroyla yazıyor mute yok ben kendim elime "1"2"3"4 yaptım çat mute.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Açıkçası bilet yollama gereği duymadım 3 günde anca çözülür ve çözülene kadar mute kalkacak ne anlamı var buradan çıkarılması gereken sonuç tickete geç cevap vermek değil. Pazarda ki yazı yazan adamın makro mu olup olmadığını bilmeden işlem yapmak. Adam orada 10 saattir makroyla yazıyor mute yok ben kendim elime "1"2"3"4 yaptım çat mute.
    Öyle tabi. Zaten bunu tartışacağımiz yer genel tartışma bölümü. Ama birileri mod olacak diye her şeyin altına kopyala yapıştır yapmak zorundalar. Yakında son bulacak umarım.