Results 1 to 6 of 6

Thread: Raporlama hk

Junior Member

Raporlama hk

Pt de bulunduk duye nilmeden ban yedim ve dediginiz macro kullanilmis yazik ......adamlar catir catir kullaniyor ve bisi yapan yok suan uruk tron slotundda ve her serwerda charim var kimse banlayamaz diyen ne kadar biliyorsa sucluya bisi yapilmadigini o kadar emin konusuyor ve bariz macro kullaniyor video cektim yalmniz yuklemeyi anlamdigim icin yukleyemedin youtube ugresip yukleyecem uruk tron a1 c2 nickli 2 char sahibi ayni macro acik gorev yapanlari elle atak yapan 5 kisi kutu alamiyo nail da genieyle elden daha hizli ve zyi seri seciyor anlam avremedim artik size kalmis ildgilenmek
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 06-29-2020 at 09:01 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, kendi karakteriniz ile ilgili hatalı bir karar olduğunu düşünüyorsanız KO > Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Ek olarak forum konuları açmadan önce lütfen Forum Kurallarını okuyunuz. Bu tarz üslubunuz forumdan uzaklaştırılmanıza neden olabilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Çok basit şekilde genie aktif edildiğinde oyuna müdahale kısıtlanarak sorun çözülür.

Oyuncu ve yetkilileri artık uğraştırmayın sembol gibi boş.günacellemeler yerine sorunları çözün.

Senior Member
    o smsyi spsyi 500kre videoya aldım server acılalı galiba 1bucuk yıl oldu hala slotda 1bucuk yıldırda reportluyorum sonra dedim boşver bizim görevimiz deil

Senior Member

O macro değil,

Quote Originally Posted by byfrenq View Post
    Pt de bulunduk duye nilmeden ban yedim ve dediginiz macro kullanilmis yazik ......adamlar catir catir kullaniyor ve bisi yapan yok suan uruk tron slotundda ve her serwerda charim var kimse banlayamaz diyen ne kadar biliyorsa sucluya bisi yapilmadigini o kadar emin konusuyor ve bariz macro kullaniyor video cektim yalmniz yuklemeyi anlamdigim icin yukleyemedin youtube ugresip yukleyecem uruk tron a1 c2 nickli 2 char sahibi ayni macro acik gorev yapanlari elle atak yapan 5 kisi kutu alamiyo nail da genieyle elden daha hizli ve zyi seri seciyor anlam avremedim artik size kalmis ildgilenmek
    Onlar macro kullanmıyor mob yere hızlı düşsün diye tbl açıyorlar. O yüzden yetişemezsiniz onlara. Senin ekranında yaratık yere düşmeden diğer adam yeni yaratığa vuruyor. Z ye de basmayın ayrıca q tuşu var bas q1q1 q2 yap daha kolay daha seri .

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba, kendi karakteriniz ile ilgili hatalı bir karar olduğunu düşünüyorsanız KO > Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Ek olarak forum konuları açmadan önce lütfen Forum Kurallarını okuyunuz. Bu tarz üslubunuz forumdan uzaklaştırılmanıza neden olabilir.
    Merhaba,

Arkadaşımız gerekli yanıtı vermiş, buna ek olarak genie hakkında fikirlerinizi forum arama kısmını kullanarak mevcut konular üzerinden iletebilirsiniz.

İyi forumlar.