Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Otp user authentication failed ce1001 error

Merhaba uzun zaman sonra oyuna dönüş yapacağım fakat 2 bilgisayarımda otp için bu hatayı veriyor.Geçen günlerde konu açmıştım bilgisayarı falan güncelledim fakat hala bir sonuç alamadım durumum hala bu yönde.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Aktivasyon sağlamadan önce sorun yaşamamak adına AnyOTP programını cihazınızdan kaldırıp ve tekrardan kurmayı dener misin?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Aktivasyon sağlamadan önce sorun yaşamamak adına AnyOTP programını cihazınızdan kaldırıp ve tekrardan kurmayı dener misin?
    Merhaba hocam.Flashımda eski otp programı mevcuttu tekrar onunla denemiştim aynı hatayı aldım siteden tekrar güncel versiyonu indirdim ne yazık ki oda 2 bilgisayarda aynı hatayı vermeye devam ediyor.
    Last edited by 4SP4V4; 06-28-2020 at 02:28 PM.

Junior Member
    Otp yi komple kaldırayım eski karakterden dedim kaldırmayada 5 np istiyor olmuş.Np yi kod isterken tükettim bitirdim sorunum hala çözülemedi.

Junior Member
    3 gündür uğraşıyorum şu sorun için harbi çıldıracağım şimdi.Şu sorunun kaynağını açıklayan 1 tane yetkili yok o kadar araştırdım daha önceden de böyle sorunlar yaşanmış verilen cevap silin tekrar yükleyin şaka gibi.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Tekrardan merhaba,

Sorunun incelenmesi adına destek ekibine AnyOtp kategorisi üzerinden bilet göndermeniz en sağlıklısıdır, aşağıdan destek ekibine bilet gönderebilirsin.

Destek Sistemi

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Tekrardan merhaba,

Sorunun incelenmesi adına destek ekibine AnyOtp kategorisi üzerinden bilet göndermeniz en sağlıklısıdır, aşağıdan destek ekibine bilet gönderebilirsin.

Destek Sistemi
    Sabah gönderdim hocam.Döneceğime bin pişman etti bu program.Aksi gibi diğer bilgisayarda da aynı sorun var.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    VPN programı kurup, OTP kurulumunu tekrar deneyiniz.

Kaybettiğiniz fazla Npointler için müşteri hizmetlerine bilet gönderirken durumu anlatmanız yeterli olacaktır. Gerekli inceleme müşteri temsilcisi tarafından yapılır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    VPN programı kurup, OTP kurulumunu tekrar deneyiniz.

Kaybettiğiniz fazla Npointler için müşteri hizmetlerine bilet gönderirken durumu anlatmanız yeterli olacaktır. Gerekli inceleme müşteri temsilcisi tarafından yapılır.
    VPN'i deneyeceğim.Eğer olursa vpn'i kaldırdıktan sonra tekrar sıkıntı yaşarmıyız ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4SP4V4 View Post
    VPN'i deneyeceğim.Eğer olursa vpn'i kaldırdıktan sonra tekrar sıkıntı yaşarmıyız ?
    Silebilirsin. Bir problem yaşatacağını düşünmüyorum.