Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Question JR_FT_UTC gibi etkinliklere girişte MACRO ile tıklamak serbest mi ????

Bu gibi etkinliklere girişte millet paso macro ile giriyor. Kendi arkadaşlarımdan da bir sürü kişi giriyor. Her gün bana sen de gir diyor ama başkasının hakkına girmem siz girin diyorum. Sonuç onlar giriyor ben giremiyorum. Bu tür etkinliklere girerken macro ile tıklamak suç veya yasak mı . Yasak veya suç ise bunun için herhangi bir çalışmanız var mı acaba . Şimdiden cevap için teşekkür ederim.
    Bu konuyu açtım ama sanırım konu silinmiş . Konu neden silindi ? Herhangi bir hakaret veya kötü durumu teşvik eden bir açıklama yok. Sadece Birçok kişinin soru sorulmuştur. Lütfen önce yetkili bir kişi konuya cevap versin ondan sonra konu silinsin. İnsanlar soru da mı sormasınlar. Burada üslubumuz düzgün şekilde oyunda sorun olan bir soruyu soruyoruz.

Senior Member enezx's Avatar
    genie altı makroyu ispat etmek için bile çok fazla uğraş gerekiyor yine de garanti değil, bu durumu nasıl ispat edebiliriz ki
    ben kronometre ile giriyorum etkinliklere yüzde 90 alıyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Kanka işte yasak mı değil mi soruyorum . Yasak ise de bizim gibi tamamen legal girmeye çalışan insanların hakkını savunmak için acaba bir çalışma var mı merak ettiğimden soruyorum

Senior Member
    Ya bir de bu konu neden siliniyor ki . Kime ne zararı olan bir yazı var onu anlamadım . İnsanların bilgi alma hakları yok mu. Düzgünce üslubunca soru soruyoruz.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Kanka işte yasak mı değil mi soruyorum . Yasak ise de bizim gibi tamamen legal girmeye çalışan insanların hakkını savunmak için acaba bir çalışma var mı merak ettiğimden soruyorum
    Sınavlarda kopya çekmek serbest ama yakalanmak yasak gibi bu olay