Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Monster Stone Receive EXP Sorunu

MS'ye girmek istemeyen veya girdiğinde kesmesi 17 dk süren LR mage iseniz için tasarlanmış bir buton galiba. Ama gel gör ki verdiği EXP komedi kategorisinde bir film olsa Oscar'ı kazanır o derece. (Oscar'da komedi diye bir kategorilendirme yok.) İçeride keseceğim 4 yaratıktan gelen toplam EXP bu seçenekten katbekat iyi. Dalga mı geçiyorsunuz. (Saçma buglardan birimi deyip 1 MS'yi feda da ettim. Sonuç değişmedi.)

Senior Member enezx's Avatar
    bir öneri vardı tüm ms yaratıkları 10 kere r vuruşu ile ölecek şekilde değiştirilip her job için eşit hale gelebilir diye
    o kadar mantıklıydı ki umarım getirilir
    mage ile ms yapmak gerçekten işkence iken içeriden alacağımız takıdan vazgeçip expe çevirsek bile gelen exp oldukça düşük, 2 türlü zarar oluyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    bir öneri vardı tüm ms yaratıkları 10 kere r vuruşu ile ölecek şekilde değiştirilip her job için eşit hale gelebilir diye
    o kadar mantıklıydı ki umarım getirilir
    mage ile ms yapmak gerçekten işkence iken içeriden alacağımız takıdan vazgeçip expe çevirsek bile gelen exp oldukça düşük, 2 türlü zarar oluyor
    Yanlış düşünüyorsun.
    -Diyelim ben warriorum itemlerim var, itemi olmayan warrior benle aynı vakitte bitirmesin.
    -Mage classı için mobların resist sorunu kaldırılabilir. Diğerlerine dokunmaya gerek yok zaten.

Konuyu açan arkadaş 2.5m exp'i alacağına son boss'u kes sadece belki drop alırsın.

Event yoksa içerdekilerin tanesi 300k exp veriyor bana. 19 mob var 1 boss. 19x300k + Boss 600k veriyor. Toplam 6.3m Exp.

Hiç girmeden masrafsız 2.5m normal oluyor. Girip emek verip pot harcayan 6.3m alıyor zaten.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yanlış düşünüyorsun.
    -Diyelim ben warriorum itemlerim var, itemi olmayan warrior benle aynı vakitte bitirmesin.
    -Mage classı için mobların resist sorunu kaldırılabilir. Diğerlerine dokunmaya gerek yok zaten.

Konuyu açan arkadaş 2.5m exp'i alacağına son boss'u kes sadece belki drop alırsın.

Event yoksa içerdekilerin tanesi 300k exp veriyor bana. 19 mob var 1 boss. 19x300k + Boss 600k veriyor. Toplam 6.3m Exp.

Hiç girmeden masrafsız 2.5m normal oluyor. Girip emek verip pot harcayan 6.3m alıyor zaten.
    Mobların nasıl bir resist sorunu var ki? İtemsiz bir mage Flame 56 ile 4.5K ile 4.7K arasında damage vuruyor. İtemli bir mage olduğunu düşünürsek en kötü 5.3 ile 5.5 arası damage çıkartabilir. Sorun resist değil, monların HP'sinin fazla oluşu.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yanlış düşünüyorsun.

Exp pre var ve diğer bonuslarla çok fazlasını kazanabilecekken??? WTH!!??

(Çok fazlasından kastım. 70-79 Level arası her ms Tam bonuslu 40m exp veriyor. 6.3m şaka gibi bir değer)
    Last edited by VsPortakal; 06-28-2020 at 12:27 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Mobların nasıl bir resist sorunu var ki? İtemsiz bir mage Flame 56 ile 4.5K ile 4.7K arasında damage vuruyor. İtemli bir mage olduğunu düşünürsek en kötü 5.3 ile 5.5 arası damage çıkartabilir. Sorun resist değil, monların HP'sinin fazla oluşu.
    Sorun resist herkes FR oynamak zorunda değil. LR veya ICE severler var.

Quote Originally Posted by akoml View Post
    o dedıgın damageyı 50 k vererek alıyorsun priest 2.5 k rogue 1k bıle harcamıyor magede 50 k vermeden damage atamıyorsun

Tags for this Thread