Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 70
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    -Herkese iyi Forumlar Arkadasin Bahsettigi Konu Genie Farmi Yapilirken Hammer Basmama Avantaji Konuyu Farkli Yerlere Cekmeyin Kimse Salak Degil Senelere Tum estlanti bir araya Topladiniz Ve gezdire gezdire Kestiniz Egri oturup Dogru Konusalim Beyler Hanimlar Staff ve cikarilan Hasar Konusuna Gelecek Olursak Tekli Skillerde Sonuna Kadar Haklisiniz Ama Alan Vurdugunuzda Olmamali Özellikle Cz de Pk Da Sezarin Hakki sezara en ucuZ maliyetli karakterle oynayip 20-25 kisi bir araya geldiginde birde bu Ap Sc Cikti Basimiza Terör estiriyorsunuz Zaten Kolaylikla Krowaz Csw gibi Sözum ona herkese Acik haritalardaki Moblari kesmede ustunsunuz Bence Biraz Ses etmeyin 80-90 cash lik Hammeri Kullanin gecin Bak Biz Asaslara Oyunun bana verdigi Skill i Felankor a atamiyorum Niye Felo Pk si erken Bitiyormus Ama 1 Pt 18 vurarak zehirle Feloyu yiyor Ona Kimse birsey yapmiyor Siz mage siniz Ama olurmu Kirilgan bir job sinifsinizz Herseyi Rahatlikla Kesin Kimse ses etmesin )
    +7 Raumla +10 Raum arasındaki hasar farkı +7 fulitolle +10 fulitol arasındada olsun ben kabulüm rpr'si gelen stafın dmg'ininde diğer silahlar gibi %10'lara düşmesine. Farm derken cz aocu anmayanlarla konuşacak hiçbirşey yoktur.

Senior Member
    eğer mageye hangi staffı takarsan tak hemen hemen aynı damageyi vurma hatasına iyi gelecekse ben magic hammer genie hammer neyse basmaya razıyım

Arkadaşlar konuyu saptırıyorsunuz. Ben burda adaletsizliğe değiniyorum, ben farm yaparken günde 2 paket genie hammer yediğim bile oluyor. Ama mageler öyle değil, hiç bir şekilde rpr sorunu yok.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    işte bizde sana adaletsizlik gelen olayın sebebini söylüyoruz. dediğin şekilde ayarlama gelse bu sefer mageler staff çıkartıp çıplak elle vurur. yapılması gereken stafftan alınan hasarın oranını arttırmak, böylece staff sağlamken çok vurur, rpr gelince az vurur.
    consume & adapt

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    işte bizde sana adaletsizlik gelen olayın sebebini söylüyoruz. dediğin şekilde ayarlama gelse bu sefer mageler staff çıkartıp çıplak elle vurur. yapılması gereken stafftan alınan hasarın oranını arttırmak, böylece staff sağlamken çok vurur, rpr gelince az vurur.
    Gerçekten burdan bunu mu çıkarıyorsun? Senin mantıkla +8 wood staffla +8 scorching aynı hasarı vuruyor.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Gerçekten burdan bunu mu çıkarıyorsun? Senin mantıkla +8 wood staffla +8 scorching aynı hasarı vuruyor.
    evet birbirine çok yakın vuruyor onu anlatmaya çalışıyoruz.
    consume & adapt

Senior Member
    hiç mage oynamadığın için bilmiyorsun , +8 two handed sword ile +8 raptor arasındaki farkı düşün onun belki 50 de 1i falan oynuyodur

Quote Originally Posted by eko_HA5De9EU View Post
    hiç mage oynamadığın için bilmiyorsun , +8 two handed sword ile +8 raptor arasındaki farkı düşün onun belki 50 de 1i falan oynuyodur
    Belki yaşın kadar mage oynamışımdır emin olabilirsin.

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    evet birbirine çok yakın vuruyor onu anlatmaya çalışıyoruz.
    Rica etsem +8 scorching ve +8 woodla vurduğun damage farklarını atarmısın? Benim vurduklaırmda arada nerdeyse uçurum var.

Senior Member
    Belki yaşın kadar mage oynamışımdır emin olabilirsin.
    aynen oynamışsındır emnim laflarından belli oluyor