Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 70 of 70
    Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    staffla vurduğumun %60ını yumrukla vuruyorum gördüğün gibi, elimdeki staff yansa da yumrukla vurduğumun bi tık fazlasını vurucak. bunun neresi garip geldi anlamadım. ben bana ilginç gelen şeyi söyliyim, elimdeki staffın pek bir kıymeti yok. bu yüzden JRlerinizi mahfeden FTlere sizin yerinize giren 20mlik mageler var etrafta.
    Çıplak 1k vuruyorsun, staffla 1800 vuruyorsun. Nerdeyse 2 katı, bu mu farksız olan şey? Gerçekten tuhaf insansın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pol_NSRnpzr2 View Post
    Başında bi' büyüğü olmadan gezemeyen, kendi başına çoğu mob'u kesemeyen, hem pk'da hem yaratıklara karşı 2 yiyen yatalak bi' sınıftan bahsediyorsun.
    Altarda bi mage vardı solo pk atıp slotları darlıyordu. Bütün human halkı yaka silkmişti adamdan. Gördükleri yerde pm atıp küfür ediyolardı, en son dayanamadı oyunu bıraktı. Mage gayet güçlü, sadece yetenek istiyor.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    neyse laf anlatmaya çalışmayı bırakıyorum
    consume & adapt

Senior Member
    neyse laf anlatmaya çalışmayı bırakıyorum
    Senin anlattığın laf sadece laf olsun diye konuşmak.

tane tane anlatıyorum ama anlamamakta ısrarcısın, insanların zeka seviyesini belirten sıfatlar kullanınca ceza yiyoruz sonra
    consume & adapt

Senior Member
    tane tane anlatıyorum ama anlamamakta ısrarcısın, insanların zeka seviyesini belirten sıfatlar kullanınca ceza yiyoruz sonra
    Dediğim gibi, sen anlattıklarında bile kendinle çelişiyorsun. +8 Woodla +8 scorching aynı vuruyor diyip 2inin arasındaki farkı kendin de görüp yine ısrarla anlamak istemiyorsun. Sonra çıplakken de çok fark olmuyor diyorsun. Aradaki farkın %90 hasar farkı olması dışında pek sıkıntı yok. Anlamıyorsun, anlamak istemiyorsun ve üzerine kendi bildiğin yanlışı kabul ettirmeye çalışıyorsun.

Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Dediğim gibi, sen anlattıklarında bile kendinle çelişiyorsun. +8 Woodla +8 scorching aynı vuruyor diyip 2inin arasındaki farkı kendin de görüp yine ısrarla anlamak istemiyorsun. Sonra çıplakken de çok fark olmuyor diyorsun. Aradaki farkın %90 hasar farkı olması dışında pek sıkıntı yok. Anlamıyorsun, anlamak istemiyorsun ve üzerine kendi bildiğin yanlışı kabul ettirmeye çalışıyorsun.
    sen gördüğünü de mi anlamıyosun ya yumrukla 1100 vuruyorum 8 questle 1700 hala kendi uydurduğun örnekle beni bağdaştırıyosun. sana anlatıcak bişeyim yok hadi yoluna
    consume & adapt

Senior Member
    sen gördüğünü de mi anlamıyosun ya yumrukla 1100 vuruyorum 8 questle 1700 hala kendi uydurduğun örnekle beni bağdaştırıyosun. sana anlatıcak bişeyim yok hadi yoluna
    Seri vurulan bir skillde bu fark az mı ?

Senior Member
    ulan ne istiyonuz mageden cz de bi quest yapmaya çalışıyoz 50 kişnini arasından sırf magesin diye asaslar sade magelere koşturuyor diğer insanlar yokmuş gibi salın la artık mageleri

var mı gelısme