Results 1 to 5 of 5
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

NTT Game ekibine kocaman bir TEŞEKKÜR.

Öncelikle kelimelerime nasıl başlıyacağıma bilmiyorum bu yüzden sözü pek uzatmakta istemiyorum,
    siz değerli NTT GAME çalışanlarına oyuncularına değer verdikleri için ne kadar teşekkür etsek az,
    oyuncularına bu kadar değer veren, onların ne istediğin önemseyen ve uygulayan tüm serverlarda sürekli illagal oyuncuları
    kontrol edip onlara nefes aldırmadığınız için makro kullanıp bizi canımızdan benzdiren slotlarda makro ile bizden 1-0 önde olan tüm kulanıcıları da inceleyip hapise yolladığınız için ayrıca teşekkür ediyorum, bu ilgi ve alakanız ile bizi şımarttığınız için hepinize tek tek teşekkürü tüm Knight Online oyuncuları adına bir borç bilirim.

Senior Member
    İroni mi yapıyorsun yoksa gerçek düşüncelerin mi anlayamadım valla.

Senior Member
    ne bu şimdi dalgamı geçiyor yoksa oyun oynamıyor galiba heryer makrocu dolu artık genie bile açmıyorlar

Ironi yapiyor arkadaslar sakin. tum bunlara ragmen hala bu oyunu oynayan akli selim arkadaslarida ben tebrik ediyorum.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bende, Khenarth gırmızı halısını sana yolladı sandım.

Bu saydıkların sıradan şeyler. Ellerinden geleni yapıyorlar. Hergün Kübada Püro saranları görünce "Ben Olsam Hepsini sarar sarar içerim" diyordum. 2 gün Tütün saramadım. 2020 Türkiyesinde, 1920 Türkiyesi yaşıyoruz.
    Sanki M.Kemal Tütün ve Kağıt Fabrikasını yeni açmış gibi

(Hee biliyom 1923 den sonra açmıştır Tarih tuturuyoruz burada)
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.