Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Ft etkinliğinde alan skilleri işlemiyor

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi FT etkinliğinde attığım 70-60-45 skilleri bazen yaratıklara vurmuyor. Sebebini bir türlü anlayamadım. Bazen vuruyor bazen hiç damage çıkartmıyor. Yaratıklar doğuyor alan atıyorum işlemiyor ama moblar da ölmemiş oluyor yani geç mi kalıyorsun acaba diyecekler için söylüyorum. Moblar hala üstüme geliyor o yüzden geç kalmam mümkün değil. Canlıyken alan skilleri bazen işlemiyor. Acaba işin püf noktası var da ben mi kaçırıyorum. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Senlik bi durum değil tüm mage'lerde öyle. Atılan novaların çoğu değmiyor ya da 10 mob varsa iki üç tanesine falan değiyor. Lure güncellemeleri yapıldığı dönemden beri yani yaklaşık 1 yıldan uzun süredir durum böyle.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Senlik bi durum değil tüm mage'lerde öyle. Atılan novaların çoğu değmiyor ya da 10 mob varsa iki üç tanesine falan değiyor. Lure güncellemeleri yapıldığı dönemden beri yani yaklaşık 1 yıldan uzun süredir durum böyle.
    Tamamdır kardeş çok teşekkür ettim cevap için. Ben de acaba bir taktiği mi var önlerine veya arkalarına atmak gibi diye düşündüm de öyle değilmiş. Kolay gelsin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    tekleme skilli at sen de

Senior Member enezx's Avatar
    hareket ettikleri andan itibaren bahsettiğin durum oluyor evet
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    sebebi tam fark edilmese de aynı anda doğmamaları, öyke olsaydı tüm expler tek kişide kalırdı çoğu mob için. spawn sürelerinde milisaniyelik farklar var ve o aralarda gelen novalara genelde 1 2 tanesi yatıyor.
    consume & adapt

Junior Member
    Açmış olduğunuz tartışmalara bakıyorum da bu oyunu bilmediğinizi skilelrden anlamadığınız ve ft de atak yapmadan bir köşede bekleyip kutu avlamaya calıstıgınız gayet açık.

Senior Member
    Olsun kardeş herkes anasının karnında öğrenmiyor benden bilgili kişilere sora sora öğreniyorum. Kaldı ki ft’de atak yapmadan exp almadan nasıl kutu alınıyor onu anlamadım

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    sebebi tam fark edilmese de aynı anda doğmamaları, öyke olsaydı tüm expler tek kişide kalırdı çoğu mob için. spawn sürelerinde milisaniyelik farklar var ve o aralarda gelen novalara genelde 1 2 tanesi yatıyor.
    hiç ftye girmediğin o kadar belli ki moblar tamamen çıktıktan 5 saniye 10 saniye sonra bile alan işlemediği oluyor ortaya toplandıklarında

Senior Member
    Quote Originally Posted by yazici31n View Post
    Açmış olduğunuz tartışmalara bakıyorum da bu oyunu bilmediğinizi skilelrden anlamadığınız ve ft de atak yapmadan bir köşede bekleyip kutu avlamaya calıstıgınız gayet açık.
    Ben partye 2 mage alıyorum toplamda 3 mage oynuyoruz kalanı melee ve oturan priest. Hep mavi alıyorum. Yazdıkların mide bulandırmaya başladı. Senin derdin oturanları cezalandırmak mı yoksa mavi kutu alıp çıkmak mı? Benim derdim eğlenmek ve evet genellıkle sabıt olmuyor partylerim.
    Ft'de 3 çeşit ne idüğü belirsiz tipler vardır.
    1. Boş boş oturanlar
    2. Partyde 2-3 melee görünce mage yok yauuuw 2 mage nasıl kutu alcaz yauuw diyip partyden cıkan ya da çıkana kadar partyden şutladığım mageler.
    3. Senin gibiler. Senin mantığına gelecek olursak Jr etkinliğinde Lich'e devamlı 18 vurayım? okcuyla zehir sıkayım? O odada kalalım geçemeyelim diğer odaya ne dersin? Skill degil mi hakkım benım uzaktan vurmak kimse karışamaz?

Senin cr'yi inceleyen ekibin elleri dert görmesin ban yemişsin anladığım kadarıyla.
    Konuya gelecek olursak böyle bir bug mevcut bazen novalar işlemiyor Draki'de 4-4'te dmg işliyor hp azalmıyor. Bu nova konusunda iyileştirme olması gerekiyor.
    Last edited by YsnSbL08; 06-30-2020 at 01:14 PM.