Results 1 to 3 of 3

Angry Jr bug kazandiğimiz halde silvery gem vermemesi

Gördüğünüz gibi 43:16 da devaya atack başlıyoruz
    Devayı kesip bitirmemizin süresi 42:15 1 dk da bitiriyoruz

Olay bu şekildedir devaya hiç bir karus gelip vurmamıştır
    Peki biz bu jr yi nasıl kaybettik black gem aldık

Söylüyecekler için dün yayın geçmişine bakabilir ya da videoya herkes çıkardığımız master 23 dragon ejder skilinden kaynaklı dediler

göründüğü gibi bizden fazla vuramaz ejder ben her skili atıyorum ve yanımdaki magelerde aynı şekilde ve master23 dragon skili son vuruş atmıyor son vuruşa yetişemeden süresi bitiyor

Peki bunun telafisi nasıl olacak?

Olayın gerçekleştiği tarih videoda vardır ben yinede yazıyım

TARİH:2020/06/24
    SAAT: 23:00:03

Video kaydı yapılan program Nvidia geforce experience videonun alınış şekli alt+f10 5dk geçmişe yönelik kayıt
    Last edited by ScORp_LiON; 06-25-2020 at 04:22 PM. Reason: Küfürlü video silindi.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Video küfür içerdiği için kaldırdım, küfürsüz versiyonu varsa paylaşmakta özgürsünüz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Konu ile ilgili almış olduğunuz video kaydı ile birlikte Knight Online > Bug / Hata Bildirimi kategorisinden bilet göndermeniz durumunda gerekli incelemelerin ardından tarafınıza bilgi verilecektir.