Results 1 to 9 of 9

Thread: Ceza hk

Post Ceza hk

Merhabalar JR de adamlar sıra kaydırıp moster alıyor ve sonrası birde dalga geçer gibi cevap bile vermiyorlar. oyundaydım lakin kesmedim evet . biz oraya en azından bir kaç k para kazanalım diye giriyoruz. ex kaybetmenin meraklısı değilim . Kaç keredir aynı şey yapılıyor ve beni rapor edip 3 gün ceza almama sebep oluyor. Şimdi buna siz adaletmi diyorsunuz. MrT055 benim nick elinizden geleni yapın böğle adaletsiz devam edecekseniz.. Söğleyin bilelim adamına göremi muamale var o adam sıra atlatırken sorun yok hak yerken biz tepki verincemi ceza alıyoruz. lütfen bir cevap verin ve çarımı açın... iyi çalışmalar...
    Last edited by SkCLucky; 06-24-2020 at 08:04 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle bahsettiğiniz durum herhangi bir cezai işlem gerektirmiyor. Bununla beraber giriş ekranında 3 günlük ceza almama neden oluyor demişsiniz, girişte tam olarak ne yazıyor?

BU NE DEMEK OLUYOR PEKİ kimin sözüyle hep böğle herkez kendine gelsin diye gem böğle yapıyor artık yoruldum. lütfen gerekeni yapın

[IMG][/IMG]

Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by pegasus55txt View Post
    Monster aldılar diye afk kaldın demek sonrası ban

bumu yani o akdar çar diz emekle 1 2 m kazanacağız diye jr ye gir sonra gelsin 3 gün ceza versin ..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Rahatsız edici eylem nedeniyle hesabınız 3 gün kapatılmıştır. Cheat Reports üzerinden yapılan işlemler %100 kanıt içeren raporlar işleme alınıyor. Fakat buna rağmen bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

ben küfür veya argo kelime kullanmadım siz birda bir talebi iletemiyormusunuz atılan videoları nasıl cezalandırıyorsanız. haksızlığa ve sürekli birşeyler kaybetmek zorunda kalan bizler napıcaz. burası çözmüyorsa hep birşeyler yazalım bende tüm serverı videoya çekim böğlemi oluyor...

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Bu sebeple, arkadaşımın da ilettiği gibi cezanız hakkında itirazınız var ise destek bileti göndermelisiniz.
    Biletinizi Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden gönderebilirsiniz.

Bilet göndermek için tıklayın.

Tags for this Thread