Results 1 to 6 of 6

Lightbulb Ticketlara otomatik cevap geliyor -.-

Selamün Aleyküm arkadaşlar.

Çarım hapse girdi 2 kez. 1.sinde hatalıydım makro kullandım. Efendi gibi stick+kanat aldım. 2.sinde hiç bir şey kullanmadım. Makronun kendisini de sildim ne olur ne olmaz diye. İndirilenler klasöründe setup dosyası kalmış. Nerden bilebilirim XIGNCODE gelecek benim setup dosyamdan beni bir daha hapse atacak...

Ticket atıyorum aynı cevap ; Karakterinizde makro kullandığınız veya bulundurduğunuz için hapse atılmışsınızdır. 3 kere girerseniz bilmem ne olacak lütfen adam gi Ben oyuna ilk başladığımda oyun japonların mı korelilerin mi ne elindeydi sonra amerikalılar aldı. Lütfen birbirimizi kırmayalım.
    Last edited by SkCLucky; 06-24-2020 at 06:50 PM.

Junior Member
    bende başka bir oyun için trainer indirdim gitmiş taramış ko ile alakası yok ban yedim saçma sapan oto banlardan sıkıldım oyunu silecem artık

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Öncelikle makro yazılımını bulundurmak değil, kullanmak ceza almanıza sebep olur. Ticket sistemine yapılan itirazlara gelen yanıtlar sizi memnun etmeyebilir, ancak itirazdan sonra hesabınız tekrar incelenip bir yanlışlık olup olmadığına bakılıyor. Bir yanlışlık olmaması durumunda gelen yanıtın sonucu değişmediği için size otomatik cevapmış gibi gelebilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Öncelikle makro yazılımını bulundurmak değil, kullanmak ceza almanıza sebep olur. Ticket sistemine yapılan itirazlara gelen yanıtlar sizi memnun etmeyebilir, ancak itirazdan sonra hesabınız tekrar incelenip bir yanlışlık olup olmadığına bakılıyor. Bir yanlışlık olmaması durumunda gelen yanıtın sonucu değişmediği için size otomatik cevapmış gibi gelebilir.
    lütfen ticket attığım karakterimi incelermsiniz başka bir oyun için indirdiğim ofline oyun olan nfsmw trainer yüzünden ban yedim

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KAYRAOLAF View Post
    lütfen ticket attığım karakterimi incelermsiniz başka bir oyun için indirdiğim ofline oyun olan nfsmw trainer yüzünden ban yedim
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız portala giriş yaptıktan sonra DESTEK KO ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderin.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteği yalnızca destek sistemi üzerinden sağlandığı için konu yoruma kapatılmıştır.

Bilginize,

Tags for this Thread