Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Exclamation Draki Pendant BUG.

Lütfen bunu okuyup yardımcı olunuz. Bana lütfen. Ben Gözümle görebileceğim 4 tane draki's pendant denenmesini istiyorum...
    Last edited by CluTaah; 06-24-2020 at 12:54 PM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hata listesi konusunda size zaten cevap verildi. Mesajınız kurallara uygun olmayan içeriklere sahip olduğu için kaldırılmıştır.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Hata listesi konusunda size zaten cevap verildi. Mesajınızın içeriği kurallara uygun olmayan içeriklere sahip olduğu için kaldırılmıştır.

SS i de almışsın glutahhhhhhhhhh

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kguclu View Post
    SS i de almışsın glutahhhhhhhhhh
    Evet bütün şansımı orada kullandım herhalde, bir daha denersem eğer hiç bir şey ortaya çıkmayacak.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Hata listesi konusunda size zaten cevap verildi. Mesajınız kurallara uygun olmayan içeriklere sahip olduğu için kaldırılmıştır.

GM Destekli Draki's Pendant üretimi...

Merhaba,

Rica ediyorum bunu video'lu birşekilde sunun bana. Hardness basımın'da 4 Draki's Pendant üretiminde. Hepsine D. Vermesi aykırı bir durum.
    Benim canım yanmış ne dememi bekliyorsunuz başka. Ben bu durumun videolu birşekil'de sunulmasını arz ediyorum. İlk harfler'den ben bahsetmiyorum.
    Last edited by CluTaah; 06-24-2020 at 03:03 PM.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by And_hpbnMWq7 View Post
    Rica ediyorum bunu video'lu birşekilde sunun bana. Hardness basımın'da 4 Draki's Pendant üretiminde. Hepsine D. Vermesi aykırı bir durum.
    Benim canım yanmış ne dememi bekliyorsunuz başka. Ben bu durumun videolu birşekil'de sunulmasını arz ediyorum. İlk harfler'den ben bahsetmiyorum.
    Binlerce lira verip anti def materyalini bastığımız zaman 4tanesine D. Gelmesi olamaz yani böyle birşey %20 Oranla ?
    Farkındaysanız eğer hardness kullanılmış ve Draki iki tane C bir tane S özellik almıştır. Zaten az önce sunucuya girip deneme yaptım ekstra olarak video çekmemi gereketirecek bir durum yok. Bu olay tamamiyle sizin şansınıza bağlı ve şansınız olmadığı için D gelmiş yapılabilecek herhangi bir şey bulunmamaktadır.

Farkındaysanız eğer hardness kullanılmış ve Draki iki tane C bir tane S özellik almıştır. Zaten az önce sunucuya girip deneme yaptım ekstra olarak video çekmemi gereketirecek bir durum yok. Bu olay tamamiyle sizin şansınıza bağlı ve şansınız olmadığı için D gelmiş yapılabilecek herhangi bir şey bulunmamaktadır.
    Belki eski bir tarihten fotograf koydun nereden bilecek adam ? Cek videoyu at kardesim senin isin bu. Bunun icin maas aliyorsun. Insanlari yormayin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by x0lymposx View Post
    Belki eski bir tarihten fotograf koydun nereden bilecek adam ? Cek videoyu at kardesim senin isin bu. Bunun icin maas aliyorsun. Insanlari yormayin.
    adamlar test serverinda sınırsız basıyor neden uğraşsın eski resim bulmakla
    Last edited by kguclu; 06-24-2020 at 02:07 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    tabiki video cekmenizi gerektirecek bir durum yok.. koskoca oyuncu kitlesi video cekip yuuutube e yukleyip crye konu acmaya ugrasiyor ve zamanindan feragat ediyor degil mi?
    hakli olabilirsiniz ama ben bu uslubu dogru bulmadim