Results 1 to 5 of 5
    Member
    Class
    KO -> Rogue

Question ben mi yanlış yapıyorum?

Merhaba beyler
    ben 12+ senelik archer oyuncusuyum o 12 senenin önceside var ama bu hesabımla 12+ seneyi devirdim.
    ama şöyle bir durum var.
    bakın son 2 aydır full dc pre çekiyorum pus eşyası ıvırı zıvırı. sırf az biraz para kasıp 2-3 tane takıyı daha alıp çarı adam edebilmek için.
    ama gel gör ki yok hocam yok olmuyor.
    inanın bu ay bırak takı makı parasını dc prenin parasını çıkaramayacam sanırım.

kaldı 10 günüm eslanta gidiyorum çöp slotlarına saatlik en baba slot atıyor 5-6 m o da pot parası giderleri düşünce kuş tüyü gibi miktar kalıyor hatta kalmıyor.
    jr leri vs kaçırmıyorum elimden geldiğince ama silver gemin bile 2.5 m olduğu gordion da ne kasılabilir ki :/
    inan dc pre olmasa pot parasını yetiştiremiyordum.

işin özüne gelirsek ufaktan.
    ya o kadar araştırıyorum youtube giriyorum vs vs
    adamlar diyor ki günde 1 gb kasıyorum ben en kötü diye.
    ya ben ayde 3 gb yi kasıp dc parasını çıkarırsam seviniyorum. bu insanlar nasıl kasıyor.
    insanlıktan çıkarcasına saatlerce çöp slotu deniyorum . 10 saat aralıksız kassan gelecek para maksimum giderleri düş 40-50 m .
    eee insan 10 saat aralıksız nasıl kasssın 3-5 yapa yapa 3 saatin sonunda bileğim ağrımaya başlıyor zaten yoruyor yani.

cz desen baskını bitmiyor.
    çarımda takı yok old takı var. wf nin -70 def silmesiyle beraber gelen benim çara dalıyor giden beni çara dalıyor. sanki rogue değilde mageyiz.
    yani cz dede o iş çok zor ki aoc hep dolu slot bendeyken bile ks geliyorlar sürekli adamlarda +10 +9 set var nasul baş ediyim. slota çöküyorlar.
    troldü ağaçtı vs deniyorsun o da yaşatmıyor da öldürmüyor da süründürüyor ki onlarlada çok zor.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    pazar yapıyım dedim piyasa o kadar durgun ki serverda aldığın elinde patlıyor. geçen ay fovorin alıp satıyım dedim satana kadar akla karayı seçtim misal. vs vs

upgrade deneyim dedim ki çook denedim.
    eskiden paper alır 2-4 saat uğraşır mutlaka +8 basardım 1 tane en azından.
    şimdi bırak +8 i full çantada +7 çıkan sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
    shard - weapon breaker vs basıyım dedim. ne kar ne zarar ucu ucuna hep maliyeti anca kurtarıyor onlar da.

ya size soruyorum. ben ne yapacağım bu dc premium ile.
    ben mi hata yapıyorum bir süre oyuna oynamadım dündüm . eskiden gide emc de bile kasardık . şimdi ya inanın 1 tane bile slot yok. hepsine mi droplarına nerf atılır.
    tamam atılır anlarım da.
    ya arkadaşlar soruyorum dc premium var full dc flashı da basıyorum.
    ya en basit emc deki cardinaller bile 2-3m getirmiyor saatlik. o da tüm slotları koşarak kese kese dönüyorum...

cz de ise maks 6m. (cz de güzel yine en azından emeğini alıyorsun)

genie farmını bitirmenizi anlarım. da ben farm dahi yapamıyorken. çöp slotlarına kastıklarım bile birçoğu masrafa gidiyorken. size soruyorum ne anlamı kaldı dc prenin?
    Dc preye ben neden 2 aydır kabaca 250 Tl verdim ki. potları ucuza almak için mi sırf?

ben mi farmı yanlış yerlerde yapıyorum diyeceğim inanın şu 2 ayda denemediğim slot kalmadı.
    bu insanlar nasıl item diziyor nasıl para kasıyor ?

2 tane takı almak için 2 aydır uğraşıyorum takı dediğimde fovorin +3 yani 2 gb serverda
    2 ayda 4 gb dc preyle bile kasamayıp alamadım...

bana bir söyleyin. ben mi hata yapıyorum biryerlerde . yoksa gerçekten eskisi gibi değil mi drobu düşürülmemiş slot kalmadı mı?
    bu denli kötü olduğunu bilseydim direk çektiğim dc preleri satardım 3 er gb den 6 gb en azından 2 fovorin almış 2 gb de diğer takılar için sermaye kalmış olurdu...

Bu konuda bana yol gösterirseniz çok sevinirim.
    sorunun bende olduğunuda sanmıyorum cz farm yapıyorum dc parası anca çıkıyor.
    bu ay eslant denedim. binpişmanım dc parasını çıkaramayacağım 10 gün kaldı 2 gb kassam şükredeceğim.
    bu arada günde kafadan 7 saat oyun başındayım.
    hani günde 1 saat girip çıksam tamam eyw normal de. 3-5 yapmaktan bileğim ağrıyor artık ama yine gelen para potlar vs derken bir halta yaramıyor yok olup gidiyor.

ben mi birşeyleri gözden kaçırıyorum.
    yoksa artık bu oyunda oyun içinden emeğinle item kasmak hayal mi olmuş durumda.
    ki böyle giderse tekrar ara vermeyi düşünmeye başladım. 2 aydır 2 tane takı bile alamadım harcadığım dc pre pus itemleri vs derken cebimden çıkan para en az 500-600 TL .

yazım uzun oldu kusura bakmayın ama.merak ediyorum
    nerde nasıl kasabilirim.
    veya artık gerçekten oyun içi farm devri bitmiş mi.

son olarak gelin bi hesap yapalım
    günlük en az 5 saat aralıksız çöp farmı yapsan dc ile en kral slotta ki max 6m geliyor pot giderlerini düş en baba slot 4- 5 m
    günlük eder ortalama 20-25 m.
    haftalık 120-140m eder aylık 480m civarı getirir.
    ee dc pre zaten 360-380 m arası elinde kaldı mı 1 gb.
    1 ayda 1 gb kastın... o da her gün aralıksız en az 5 saat farm yaparsan...

işin içinden ben çıkamadım.
    bu ben kasıyorum para söyle böyle item alıyorum diyen insanlar nasıl kasıyor.
    cz ise geçen ay full cz deydim dc parası çıktı çıkmasına ama zar zor . 2. dc imkansız
    bu ay eslant vs çöp denedim. dc parasını çıkaramayacağım anladım çok zor yani...

yardımlarınızı bekliyorum. bu insanlar kasıyor mı cidden kasıyorsa nasıl kasıyor.
    ben hergün istisnasız 5 saat farm yapsam bile boş olan slotlarda geitirisi aha. :/

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Her dediğinde haklısın üstüne söylenecek bir söz bırakmamışsın. Oyun şuanda tam olarak belli bir miktar para ver eski svlerdeysen +9- +10 setini al 3 takı setini al czye çık. Yeni svlerdeysen team bul (yoksa ne pazarda yaşatırlar ne czde) ve aynı şekil +8 set al +2 takı set al yine bir ton para dök.

He bunu yapamıyormusun? Ne arıyorsun ki oyunda?? Dolaylı yoldan bunu söylüyorlar Çok güzel değinmişsin ben adımdan iyi bilirim 1.5 saat içinde 2 parça +8 paper basıyorduk 2010 lu yıllarda. Hatta mage açardık aynı gün içinde +8 paper setini kendi elimizle emeğimizle basardık şimdi bi denesenize bakayım Elini kolunu kullanan ve bu oyunu gerçekten oynamak isteyen teamlerde kendini harcamak istemeyen oyuncuları yok ettiler gittiler.

İyi yanları sayılı al buyur sayayım:
    Skillerin rahat açılması.
    Kozpun malum döneme göre biraz daha az olması. ( Aslında bir fark yok dolaylı yoldan genie )
    ha bide sunucuyumu neyi türkiyeye taşımışlar artık pingsiz oynuyoruz. Ama yemin ederim şu oyunu takıla takıla oynadığım dönemler bin basar şuanki duruma.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Bravo kardesim duygularimiza tercuman olmussun. Tebrik ederim. Ama Drop konusundan devam edin diye konuyu tasiyabilirler. Insallah tasinmaz.

Dc premium +10 dc flash kullandiginda sag ust kosede "item drop+100%" yazior. Ne kadar havali degil mi?

Hayir yanlis yapmiyorsun. Sen de diger dc premium kullanan oyuncular gibi, dc premium magdurusun. Defalarca dile getirdik. Soylenen tek:"droplar dusurulmedi, drop sans isi". Bir de buraya sadece laf yapmak, birilerine laf sokmak icin gelenler var. Onlarinda droplarla alakasi olmadigindan ya dalga geciyorlar ya da egleniyorlar.

Peki bu droplar sans isi ise bu dc premium ne ise yariyor. Harcadigimiz para sadece dc premium degil, onun yaninda vip key, peri veya otolot gibi seylere de para veriyoruz. Bunlara verdigimiz para da bir sekilde bosa gitmis oluyor.

Durustce soyluyorum covid suresince bu ay cektigim 3cu dc premium. Bir kac sefer eslantta stone golem, htb/htc
    denedim ama saat olarak hesapladigimda masraflar haric 3-4m coin kasmis oluyorum. Harcadigim pot, rpr, ts, magic hammer gibi masraflar haric. Dc premiumun suresi her bittiginde bu sefer almicam dedim. Bakalim bu bittiginde gorusecez...
    Last edited by muhendsis; 06-24-2020 at 03:46 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Drop oranlarıyla alakalı genel bir konu mevcut, aşağıdaki konu üzerinden devam edebilirsiniz.

Drop Hk.

İyi forumlar.