Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35
    Junior Member

Yapılması İmkansız Derece Zor Achieveler.

Öncelikle herkeze selam.

Bazı achieveler üst düzey zor istediği şeyler yapmak imkansız derecede diyebiliriz.

Örnek 1.000 helfire 1.000 havoc 1.000 enigma gibi
    Örnek 2.000.000.000.000np kasmak gibi
    Örnek 1dk da 10 karşı ırk kesmek
    Örnek Şavaşta Rival almak gibi

Bir çok örnekleri var aslında bunların ya sayıları düzelmesi ya başka bir çözüm olması güzel olur. Achieve seven ve bir çoğunu yapmaya çalışan biri olarak çok zor achieveler var.

SAYGILARIMLA...

Member
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kesinlikle destekliyorum hocam çok doğru...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Savaşta rival almak çalışmıyor. Kore'de kaldırıldı, muhtemelen gelecek güncellemelerde USKO'dan da kaldırılır diye tahmin ediyorum. 1000 Enigma, Cruel, Havoc yapılması çok güç olmasından ziyade verdiği 10 puanla zaten hiç cazip değildir. 100 puan verse bile yapanların olacağını tahmin ediyorum. Bu achievelerde tümden bir değişiklik yapılmalı diye düşünüyorum.

100 milyon, 1 milyar, 2 milyar np'de de aynı şey geçerli, mümkün olmayan bir np ve verdiği sadece 10 puan.

Achieve baştan sona kadar düzenlenmeli, hatta achieve sistemi geldiğinde Ardream, Base ve BDW'yi artık yapamayacak hesaplar için tüm puanlar açılmış olmalı diye düşünüyorum.

#tamdestek
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Haci sen bilirsin bu archivenin olayı ne bi faydası var mı ? Ms ve kanat vermekten baska

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Achievement sistemi kesinlikle baştan aşağıya düzenlenmesi gerekiyor. 2 milyar NP bağışı zaten imkansız olmakla birlikte, yaptın diyelim ödül olarak Monster Stone veriyor.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by khaledbiin View Post
    Haci sen bilirsin bu archivenin olayı ne bi faydası var mı ? Ms ve kanat vermekten baska
    Kore'de np sıralaması gibi achieve sıralaması var, bize de bu sıralamanın gelmesi için Gm ekibini sıkıştırmaya başladık Puan kasmak şu an için sadece eğlence amaçlıdır ve bu puanlar için çok ciddi şekilde kasanlar var. Ben de bir süredir achieve'ye sardım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Savaşta rival almak çalışmıyor. Kore'de kaldırıldı, muhtemelen gelecek güncellemelerde USKO'dan da kaldırılır diye tahmin ediyorum. 1000 Enigma, Cruel, Havoc yapılması çok güç olmasından ziyade verdiği 10 puanla zaten hiç cazip değildir. 100 puan verse bile yapanların olacağını tahmin ediyorum. Bu achievelerde tümden bir değişiklik yapılmalı diye düşünüyorum.

100 milyon, 1 milyar, 2 milyar np'de de aynı şey geçerli, mümkün olmayan bir np ve verdiği sadece 10 puan.

Achieve baştan sona kadar düzenlenmeli, hatta achieve sistemi geldiğinde Ardream, Base ve BDW'yi artık yapamayacak hesaplar için tüm puanlar açılmış olmalı diye düşünüyorum.

#tamdestek
    Sonuna kadar katılıyorum. Achieve baştan sona kadar düzenlenmeli.

Junior Member
    Çok keyifli birşey içine girdiğin zaman o achive puanı kasmak o kadar keyif veriyor ki ve o titleleri açmak

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Achivement benimde en sevdiğim özelliklerden ancak yapımcı firma 1 defa uğraşmış onuda tam yapmadan eklemiş geçmiş bir daha düzenleme yapmamış durumda çok fazla değişmesi gereken özellik var zamanında çok güzel öneride bulunmuştuk yapımcı firma şu an için uygun görmemişti

Öneri şuydu

6000, 6500, 7000, 7500 ve 8000 puana göre complete achievementları örneğin; 6000 puan toplayan oyuncuya 50 def 5str, 5hp, 5int, 5mp, 5dex gibi özelliklerin açılması istendi ama uygun görmediler

kore tarafında achievement rank mevcut oda gelse fena olmaz rekabet gelebilir

Kendimin zamanla yaptığı achieve puanı

Last edited by Death_Stroke; 06-23-2020 at 08:46 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Achivement benimde en sevdiğim özelliklerden ancak yapımcı firma 1 defa uğraşmış onuda tam yapmadan eklemiş geçmiş bir daha düzenleme yapmamış durumda çok fazla değişmesi gereken özellik var zamanında çok güzel öneride bulunmuştuk yapımcı firma şu an için uygun görmemişti

Öneri şuydu

6000, 6500, 7000, 7500 ve 8000 puana göre complete achievementları örneğin; 6000 puan toplayan oyuncuya 50 def 5str, 5hp, 5int, 5mp, 5dex gibi özelliklerin açılması istendi ama uygun görmediler

kore tarafında achievement rank mevcut oda gelse fena olmaz rekabet gelebilir
    Peki ben de bir soru sorayım. Oradaki achieve sıralaması np sıralaması gibi para veriyor mu? Vermiyorsa @Khenarth