Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Takılar hakkında öneri gelin tartışalım!

Bazı takıların 3 lemeden direk normal item gibi basılması güzel olur bence belli bi şans oranıyla +1 e basmak %75 şans 2 ye %50 3e %15 veya 10 felan gibi en azından cz ye çıkmak isteyip fiyatlardan dolayı çıkamayan arkadaşlara destek olmuş olur diye düşünüyorum her takıya degil alt seviyedeki takılara böyle olsa güzel olur bence

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Iyi bir fikir oldugunu sanmiyorum. Hangi takilari kastediyorsun tam olarak anlamadim ama cz'ye cikmak isteyipte cikamayanlar dedigine gore hangi takilar oldugu malum. Mevcut sistemde 3 tane harciyorsun ama %100 bir ust derece elde ediyorsun. Senin dedigin sisteme gore ise 3 ten fazla harcamak zorunda kalabilirsin. Anvil bu hic insafi olmaz. Aglatir. Benden soylemesi.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Mevcut sunucularda haksızlık yaratır bana göre +4 +5 açılması daha mantıklı geçme oranı düşük olursa sağlıklı olur

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Hiç güzel olmaz.
    +0 düşecek bas bas gitsin. +0 küpeler 6 ila 20m arası bişey; Çatır çatır atlatırlar.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Mevcut sunucularda haksızlık yaratır bana göre +4 +5 açılması daha mantıklı geçme oranı düşük olursa sağlıklı olur
    Öyle olursa iyi olur da; Şimdi tutarlar Mavi Trina kullanırsa %100 yaparlar.
    Dual +4 ROL basan vardı. Edana varken, Betada NPC den alıp bastığım halde çantalar dolusu yaktım +4 olmamıştı. Adam normal sunucu da basmıştı. Geçme oranını düşük tutmazlar Oyuncuya daha çok düşünürler. Kapalı olması iyi bişey de, +4 oranı düşük olsa daha da iyi olur. Bu seferde Oyuncunun Zararı büyük olur.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    eski sunucularda +4 +5 açılsa gerçekten mantıklı olur. Pazarda +3 roc 2 gb ya bu nedir. Oyunun datasında var +4 +5 takılar ama kullanıma kapalı. Açılmalı kesinlikle.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Uzun serüvenli sunucularda +4 takı elde edilebilmesi adına upgrade sistemi olsaydı güzel olurdu.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Trade edilmeyen takılar daha kolay şekilde elde edilebilir yapılmalı.

Senior Member
    old takıların normal hallerinden bahsetmiştim

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    İnsanlar daha bu halde +3 takıyı zor elde ediyorlar, pahalı olduğu için. %100 geçmezse fiyatlar daha da artacak. Bana kalsa bundan sonra açılacak yeni sunucularda +10 item bile olmamalı, biraz daha eşit bir rekabet için. +9 / +3 şeklinde açılmalı yeni sunucular bundan sonra. Çok fazla uçurum olmamalı pk ortamında.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    o iş olmaz
    consume & adapt