Results 1 to 7 of 7

Thread: Droplar

Junior Member

Droplar

Bundan 2 3 ay kadar önce benimle hemen hemen eşit itemlere sahip arkadaşım benle aynı serverda aynı slotta (ardream troll) saatte 10 bus civarı kasıyordu. Bugün arkadaşlarla konuşunca onlar da aynı busu alıyorlarmış. Ben bugün gidip ardream trollde farmladım, saat başı 3 bus düştü bana. Çöp slotunda 11 saatte 1 gb kasan arkadaşım, droplar düşürülünce aynı slotta 10 saatte 43m kastı. Ne zaman ki dc premium indirime girdi, droplar düşürüldü. Benim sorum şu, kendi oyuncusunu kıskanan bir oyun olabilir mi? Adam da 210 lira verdi ben de aynı parayı verdim neden benim aldığım bus onunkinin yarısından az? Droplar zaten çok kötüydü neden hala düşürmek peşindesiniz? Anlıyorum dc pre indirime girdi ama indirim yüzdesi %20'ydi. Siz de %20 düşürün, indirim bitince dropları %20 tekrar yükseltin. Aylar geçtiği halde dropların %60'ı hala yoksa bu nasıl açıklanabilir? (Postu silecekseniz de en azından mantıklı bir cevap verip silin, burası bir oyun ve biz de oyuncularız)

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Görüş ve önerinizi DROP Hk. konusu üzerinden belirtebilirsiniz.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Sırf şu konu için üyelik açmış olamazsın.

Junior Member
    anladık nttcisin de biraz düşünerek yorum yap. konuya yorum yap, lafı dolandırma

Junior Member
    ha bir de bi slotun drobu arttılınca direkt yazıyorsunuz o dakikadan sonra o slotu boş bulmak imkansıza yaklaşıyor. droplar düşürülünce neden ses seda yok? 2015 civarlarında cz aocta 30tan fazla bus kasılırken, şimdi 10 bus anca kasılıyor (şimdiden kastım dc prenin indirime girip dropları %50den fazla düşürülmediği dönem, şuan gidip ne kasacağınızı hesaplarsınız artık) bu konuyla ilgili tek bi post var mı? dropların ilk düştüğü postta htb htc cardinal sg mobları vardı, ama nedense tüm oyunda droplar düşürüldü. hepsini geçtim hala dropların düşmediği oyun şans işi eheuehehe diye gezen tipler, bu haller size müstehak.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bilibende View Post
    anladık nttcisin de biraz düşünerek yorum yap. konuya yorum yap, lafı dolandırma
    Test Mod. arkadaşın atmış olduğu konu üzerinden devam edebilirsin. Yeterince bilgilendirici yorum var orada. Tekrar aynı şeyleri yazmak yersiz olacaktır.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Arkadaşlarımızın da belirttiği gibi yukarıdaki mevcut konudan devam edebilirsiniz.