Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
    Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    @Vrij : Uğraşmamak gerekiyor aslında ama İnsanı Başı boş da bırakmamak gerek. Türk Milleti iddiacıdır. Herşeye burun sokmayı sever. İç Anadoluda Güzel bir ata sözümüz vardır; İp oldunuz örme'ğe garıştınız. ... oldunuz Kerme'ğe gatıştınız diye..
    - Birşeyi anlamasına bile gerek yok direk mevzuya giriyorlar.
    Geçen haberlerde çıktı. Adamın biri birini kurşunluyor. Silah sesi duyanlarda birbirini kurşunluyor. Güvenlikçi hepsini kurşunluyor. Mevzu ne hiçkimse bilmiyor. İşte bunun sebebi Vasıfsızlıktan oluyor. Ağır işsiz adam lakin bakarsan her işin Ustası O'dur. (Peki Peki Anladık Şarkısı gibi)
    İşsiz diyince aklıma düştü; Bende çalışmıyorum, Kafeci de değildim.

JR nin +80 veya +83 olması gerekiyor. Level kasmak aşırı basitleşmiş. Eskiden 60 level olunca kasılmaz olurdu char. Yanılmıyorsam 4x Bronz 1 Gold 1 Plat ile ancak 72-74 bişey kasabilmiştim. Baktım yıllardır yerinde sayıyor. Baseye düşürmüştüm. Şimdi ise Maradonda bile 70 olursun. Sonrasında; 1x Exp Pre ile 80 level. 2. Exp Pre ile 80 level %5-10 anca kasabilmiştim.. JR Önce +80 yapılıp bildirilip ileride +83 yapacaz demeleri gerek. İnsanların Char kasması için Neden gerek. Oyunda durması için nedenler oluşturulmalı. Diez/Gordion Eslant boş diye Foruma geldim misal. Şuan eslant görevi yapmam gerek Parti yok... Çünkü insanlar aşırı alıştırılmış kazanmaya; Kaybettirmeyen Oyun olmaz.

6,5 dk da biten JR de 3x Warrior Berserkerdi ve Ultra Elit Charlardı PK cı tayfadan.
    Priestler biri Krowzlı STR, diğeri 255 INT Drakici; DB idi birisi... ve Draki King adamlardı.. Yeni Serverda değil Gordioonda,

- Bu arada, Postlarını okuyorum da, çok değişik yazıyorsun. Cümle kuruş şeklin öncesi/Sonrası ile bağlı oluyor. Zor anlaşılıyor yani. Konu içeriği de hayli değişti arkadaşların işi rast gelsin. Münazara etmeyi Çarpıştırmak değil. Çatıştırmak gibi anlıyorlar.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Haa, Sen Yapamıyorsun. Sen Olamıyorsun diye bişeyler değişsin. Güzel kafaymış..
    Demokrasi var Söz Hakkım yok; Türkiye Cumhuriyetinin vasfını da değiştirelim. Güç mü ister; Teklif Edelim. Yuh, O da mı yasak... Gizliden el atsak; Bayrak Kanunun ardına mı gizlemişler. Ovv öttürürler vallaha en iyisi özüne sadık kalalım. Adamlar bizden Zekî çıktı.

Birileri güçlenirken, Birileri ayakta uyursa; Gücü Meşru olmayan yollarla ele almaya çalışırlar.
    Ben mage klanında değilim. Mage Klanındaki arkadaşlar yine kordineli çalışarak çok hızlı JR bitiriyorken; Ben Başıma Musallat olan Doom ve TW lerle uğraşıyorum. İşin kötüsü Priestte heal atamıyor. Ölüyorsun, Yanıp/Sönüyorsun falan. Heal atamayan Priestten Buf bekliyorsun ve Tekrar ölüyorsun. Bu alanda kime İyilik veya Merhamet Edilmiş..? Zalimler hep Fakir olur bilirmisin.. Zalime Merhamet ise Mazluma Zulümdür.
    Beynine oksijen gitmiyor senin düzgün okuyamıyorsun ben yapamıyorum yazmadım dikkat edersen profilim mage (pardon okuyamıyordun ) 3-5 dakika da mageler alanla kesiyor biçiyor çıkıyor hiiç adıl değil ben bunu dile getirdim ve şuan gayet iyi (baya açıklayıcı yazdım senin için hadi iyisin) yukardaki yazınıda biracık okudum baktım leyla mecnuna sarmış bıraktım.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Beynine oksijen gitmiyor senin düzgün okuyamıyorsun ben yapamıyorum yazmadım dikkat edersen profilim mage (pardon okuyamıyordun ) 3-5 dakika da mageler alanla kesiyor biçiyor çıkıyor hiiç adıl değil ben bunu dile getirdim ve şuan gayet iyi (baya açıklayıcı yazdım senin için hadi iyisin) yukardaki yazınıda biracık okudum baktım leyla mecnuna sarmış bıraktım.
    Evet Sevgili Einstein
    O malüm mageler halen çooooooooo ok kısa sürede bitirip çıkıyor.
    Hatta söylediğine göre sende bu Mage Guruplarına dahilsin. Lakin Orjinal halindeki Hızlı Magelere değil. 2. Seviye/Lig Magesin.

Orjinalini bozmak; Yani "Sen Yapamıyorsun. Sen Olamıyorsun diye bişeyler değişsin." den demi bişey anlamadın.?
    Mageler 3-5 dakikada bitiriyor Yalanı seni Haklı kılmaz... Böyle iyi diyorsun. Yani sen senin yalanına göre 3-5 dk lık değil. 10-20 dk lık Guruptasın ve 1. Gurup senin Seviyene düşsün istiyorsun... Peki 15-30 dakikalık Guruba düşen Klasları niye düşünmüyorsun veya 1 saate yakın içerde kalanları..

1. Gurubu Hazmedemediğin için Senin Seviyene düşmelerini istiyorsun. Düşmedikleri gibi alt gurubun eziyeti artıyor.. Peki senin elinden alınan ne; Sende güçlü ol. Doğru Yollarla Güçlü ol. GM destekli olarak Range Artırarak değil. Sende Klanca/Parti olarak gir.. Şu konuda Bana laf yetiştirme çabasına düştüğünüz kadar bi durup; Doğru olanı Adil olanı isteseniz ya, Öyle partiler geliyor ki; Alt F4 çekiyorum. Yüzlerce kere JR girdim ilk defa sıtafım eskidi. Bumu iyi olan hatta Gayet iyi olan. İşinize gelmeyen konu da Menfatiniz vardır. Ben ise Sadece doğru olanı istiyorum diye mi Aşık oluyorum.
    Sende Haksızlık gördüğün iddiası ile Hakkı ezemezsin (N.F.Kısakürek)

(baya açıklayıcı yazdım senin için hadi iyisin)
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Şu konuyu bir uplayalım. Troll ve Doomlar da hile var. Mageler hızlıca bitirmesin diyorsunuz da bari mobların resisti yükseltmelerin gerek uzaktan vurmaları degil.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!