Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Exclamation ring ile hesap alımı hakkında

merhaba siriusda oynuyorum abim hesap alıcak rignde hesaplar şuan biraz ucuz sirius kayıtları kapalı olduğu için çarı alıp ringi bastıktan sonra abimin aldığı hesabın geçmişinde bir sıkıntı vardıda ban yedi diyelim ip den bende ban yermiyim acaba

Senior Member Vrij's Avatar
    Yersin diyorlar, zaten id almak da ban sebebi.

anlatamadım galiba ben tam başka hesaba ringli çarı açıcak aynı evde oynuyoruz o ban yedi diyelim benim çarımda banlanırmı onu soruyorum ben

Senior Member EraJacque16's Avatar
    tpt banıysa evet
    consume & adapt

Senior Member Vrij's Avatar
    Ah organize bir suç yoksa illegal yuzukten dolayı yemez, aynı tlf ona kayıtlılar yiyebiliyor, ona dikkat edin, tlf da ayrıysa normalde sorun olmaz.

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesap alım satımlarında alınan hesabın geçmişinde incelemeler sırasında hile kullanımı tespit edilmesi durumunda İp ban yeme durumunuz var.
    Hesap alımı tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.
    Ek olarak hesap alım satımda yasak.
    İyi Forumlar

Senior Member EraJacque16's Avatar
    hesap-karakter karışıklığı var cümlelerde
    consume & adapt

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KR4LBATURR View Post
    Merhaba,

Hesap alım satımlarında alınan hesabın geçmişinde incelemeler sırasında hile kullanımı tespit edilmesi durumunda İp ban yeme durumunuz var.
    Hesap alımı tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.
    Ek olarak hesap alım satımda yasak.
    İyi Forumlar
    Adam ring alıyor kardeş hesap değil. Korktuğu şey ise ringde aldıkları char illegal bir geçmişse sahipse " ringde alınan char banlandığında bağlantılı IP adresindeki kendi normal charı da ban yer mi ? "

Hesap alış-satışlarında sorumluluk kullanıcıya ait değil bu direk olarak yasaktır ve süresiz banla sonuçlanır. Şimdi birisi gelip okuyacak yazdığını ben sorumluluğu alıyorum diyip hesap satın alacak moderatör bu bilgiyi verdi diyecek. Malum senin de yaptığın gibi milletimiz totali okumuyor bir kısmını okuyup o kısımdan geneli cevaplıyor.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Adam ring alıyor kardeş hesap değil. Korktuğu şey ise ringde aldıkları char illegal bir geçmişse sahipse " ringde alınan char banlandığında bağlantılı IP adresindeki kendi normal charı da ban yer mi ? "

Hesap alış-satışlarında sorumluluk kullanıcıya ait değil bu direk olarak yasaktır ve süresiz banla sonuçlanır. Şimdi birisi gelip okuyacak yazdığını ben sorumluluğu alıyorum diyip hesap satın alacak moderatör bu bilgiyi verdi diyecek. Malum senin de yaptığın gibi milletimiz totali okumuyor bir kısmını okuyup o kısımdan geneli cevaplıyor.
    sanırım sorunumu anlayan oldu sonunda ringide aldık artık bakalım nolacak

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 3xpendables1995x View Post
    sanırım sorunumu anlayan oldu sonunda ringide aldık artık bakalım nolacak
    Dostum sorduğun sorunun cevabı "tamamen GM insiyatifine bağlı." Siz yine de 2 karakter arasında çok fazla trade alışverişi yapmayın.