Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Unhappy Mail e dogrulama gelmiyor

Kayıt oldugumda maile dogrulama gönderildi diyor fakat 2 gündür hala gelmedi napmalıyım lütfen yardımcı olun teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Spam, gereksiz klasörleri kontrol ettiniz mi?

Npoint'e sahip başka bir hesabınız var mı? Varsa bilet göndermenizi önereceğim.

Junior Member
    heryere bakiyorum ama yok gelmemiş adım adım napmam gerektigini soylermisiniz rica etsem

Junior Member
    başka bir hesabim var evet

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisi üzerinden bilet göndermelisiniz. Bilet gönderdikten sonra yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin. Lütfen sabırla bilete gelecek olan yanıtı bekleyin. Unutmayın bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunması gerekiyor. Hesabınızda Npoint yok ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan bilet gönderebilirsiniz.

Bilet göndermek için tıklayın.

Junior Member
    (One of the required fields is empty or you have exceeded the maximum character limit) bilet olustur dedim ve payment code harici heryeri doldurdum submit e tikladim ve boyle bir şeg diyor ne yapmaliyim

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by autocan View Post
    (One of the required fields is empty or you have exceeded the maximum character limit) bilet olustur dedim ve payment code harici heryeri doldurdum submit e tikladim ve boyle bir şeg diyor ne yapmaliyim
    Merhaba,

İstenilen bilgilerin tamamı doldurulmalı, boş bir alan bırakılmamalı. Boş kutucuk bıraktığınız için bu hatayla karşılaşmaktasınız.