Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member NeverFree's Avatar

Bu charın banlanması gerekmiyormu ?

Bu adamla 15 kere jr de karşılaşmışımdır. Adamın pazar charı. Elindekiler npcden alınan en dandik +1 jamadar üzerindekiler charı açtığında gelen paper giysiler.Adamın JR de zerre katkısı yok.. 5 10 defa reportlamam rağmen bu adamı banlamıyorlar..

Modlar reportlayın diye konuyu kitlemeyin lütfen.

Last edited by GamesDepot; 06-22-2020 at 10:12 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    kurallara göre adam sw bile atsa afk olmadığı partiye destek olduğu için yasak değil
    afk olsaydı ceza alırdı
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Afk olmadığı için yasak değil diyorsun ama geçen gün birisi FT'de Volcanic Rock'a uzaktan vurduğu için banlandığından bahsediyordu. Mob'a uzaktan vurdu nova attırdı diye bir MMORPG oyunda ban yeniyorsa oyunun en rağbet gören etkinliğine bu şekilde girmek de ban sebebi olmalı ?

Senior Member enezx's Avatar
    bahsettiğin durum çok başka jr etkinliğinden bahsediyoruz
    ft etkinliğinde birilerini öldürmeye çalışmak yasak
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Artık level kasmak kolaylaştığı için Hiç ağlayana zırlayana bakmadan JR yi +80, 81 level yapmaları gerek. 80 level için zaten BDW var veya BDW 80 levele kadar çıkmış ise JR nin de 80 levele çıkması gerek. Red Yellow gibi gemleride kaldırsınlar oldu bitti veya içerden atar...

Sırf oyun sağlığı için banlanması gereken kişiler var.
    Banlamıyorsan da, tedbir alman gerekir. Bu sabah ki JR de aynen böyle paper giymiş priestler vardı ve oturup MP dolduruyordu. Şikayet edin şunu falan diyince hareket etmeye başladı. Ben, MP siz ve Ezik girdiği için demiştim
    Atak gücüne göre falan alsın. AFK adamı yakaladım. JR de AFK olacaksan girme dedim. Sende Atak yap bende gem kaybediyorum diyor. Asalak insanlar kendilerini Guguk Kuşu sanıyorlar.

83+Reb geldiği için ve JR 70-80 Eventi olduğu ve Exp Sistemi değişitiği için; 83 BDW 83+1 için JR olur. Yani 10 level ileri kaydırılmış olur JR etkinliği. Silver Gemi 83+10 da verir.. Ne diyorum ben 82 levelim
    Last edited by LastDitchStand; 06-22-2020 at 08:43 PM.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    bugün girdim 5 dk afq kaldı sonra elinde silahsız yalandan atak yapmaya başladı çarı yeni aldığını söyledi küfür ettik diye towna çekmeye başladı , bunun üzerine sadece ben küfürden işlem görceğime eminim bunu bile bile sövdüm bunlar hak ediyo ya gerekirse sınırsız mute yiyim yine sövcem

Senior Member NeverFree's Avatar
    Böyle adamlar hem suçlu hem güçlü . Birşey dedin mi hemen sövmeye başlıyorlar..

Senior Member EraJacque16's Avatar
    bana da çıplak priest çok denk geliyor, raporluyorum ama ceza almıyorlar
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by Dei_Gratia View Post
    Afk olmadığı için yasak değil diyorsun ama geçen gün birisi FT'de Volcanic Rock'a uzaktan vurduğu için banlandığından bahsediyordu. Mob'a uzaktan vurdu nova attırdı diye bir MMORPG oyunda ban yeniyorsa oyunun en rağbet gören etkinliğine bu şekilde girmek de ban sebebi olmalı ?
    Bu char kesinlikle ban yemeli ama sapla samanı birbirine karıştırmamak gerek. Elinde +9 dkc +9 Shell setli bir okçu gelse zehir atsa devamlı lich'e ve jr odası size zehir olsa o odada takilsaniz? Ne olurdu? İşte tam da bu yüzden vr'ye nova attırmak da saçma. Lich mana silen var ya o hani. Bilmeyen de vardır bunu.

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba,
    Burası CR bölümü değil varsa şikayetiniz gerekli kanıtlarınız ile birlikte CR bölümüne ata bilirsiniz ki atmışsınız oradan gelecek cevabı beklemelisiniz.