Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

oynamadığım karakter tpt ban

merhaba oynamadığım karakter tpt den ban yemiş belki 3-4 ay yada daha fazladır karaktere girmiyorum ama karaktere bi baktım tpt ban yazıyor lütfen bunun incelenip neden banlandığını öğrenmek istiyorum zaten kayıtlara bakma zahmedinde bulunursanız yanlış ban olduğunu anlayacaksınız

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemekte eğer haksız ban olduğunu düşünüyorsanız lütfen destek ekibine bilet atmalısınız.

Bilet atmak içinTIKLAYINIZ

Eğer bilet attıysanız biletinizi güncellemeden destek ekibinden gelecek cevabı beklemelisiniz.

İyi Forumlar

Junior Member
    oradan iletişime geçtim otomatik yazıyı yollayıp kapatmışlar ben bakılmasını istiyorum sadece oyunda olmayan bi karakter nasıl banlanır hiç bakmıyorlar bu kadar saçma bir şey olurmu lütfen bakılmasını hiç olmazsa bu tpt ban nedeni istiyorum

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Müşteri hizmetleri size cevap vermeden önce hesabınızın tüm logları ve kanıtları yeniden kontrol edilir. Bir yanlışlık yoksa cezanın kesin olduğu size bildirilir. Kısaca kullandığınız 3. parti programın klasörüne kadar görebiliyorlar ve bu konuda %100 emin olduktan sonra cezanız kesinleşmiş oluyor.

Junior Member
    yaw char oynanmıyor diyorum anlıyormusun 3-4 aydır oyunda değil char daha ne 3. partisi char 78 lvl zaten bu kadar zormu kayıtlara bakmak

3 4 ay once kullanmissindir

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteği yalnızca destek sistemi üzerinden sağlanmaktadır, lütfen itirazlarınızı destek sistemi üzerinden iletin.