Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Angry Oyun kisir döngüye girdi !

Yeni serverlarda oynuyan bir oyuncu olarak 2 harita arasında mekik dokumaktan gina geldi artık 1. cz 2. maradon cz ye gidiyorum 2 3 sc pk atıyorsun sonra sıkılıyorsun moradona gidip 2 3 kutu gem fragment kırıyorsun ufak tefek up yapıyorsun iyi güzel peki ya sonrası ! sonrasında yapacak hiç bir şey kalmıyor eslanta jr dışında gitmiyorum sebebi ise exple işimin bitmiş olması 2.sebeb ise bossları oyunun normal şartlarda mmorpg mantığına göre benim veya benden daha güçlü bi karaterin gelip kesmesi gerek fakat adam troll sell le +7 iron bowla 5 tane adam gelip resspawn edip yüzde atarak alıyor bossu oyun bana rekabet edecek imkanı vermiyor bu ayrı bi saçmalık o yüzden eslant haritasına gitmiyorum
    emc lufer maplarının güncellenerek birşey yapılması gerekiyor şuan emc ve lufer de clana alım ve 60 kasmak için görev yapan oyuncuların dışında bi işe yaradıklarını sanmıyorum bu haritalar ve yaratıklar oyunun ilk zamanlarında iyiydi sebebi exp kasmak bu kadar kolay değildi suan 1 saat gibi kısa sürede +70 olabiliyorsun. 2 tane şuan aktif etkinlik var 1 caos zaten koxperlar yüzünden girmiyorum tek şuan zevk alarak vakit gecirdiğim etkinlik jr geri kalan zamanda hiç birşey yapamıyorsun. oyuna acilen yeni birşeylerin getirilmesi gerekiyor krowaz bf csw gibi oyuncuların vakit geçireceği birşeyler getirilmeli şuan premiumun ve tüm pusun bitmesine 3 gün var oyuna yeni birşeyler gelmiyene kadar tekrar almayı düşünmüyorum. iyi oyunlar diliyorum

Senior Member
    Günlük quest eslanta gelsin ona da razıyım

Senior Member EraJacque16's Avatar
    oyun sonu sendromuna girmişsin. yeni char kas eğlenirsin biraz.
    consume & adapt

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba,
    Hayat zaten bir kısır döngü değil mi

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    +1 katiliyorum

Senior Member angelrock's Avatar
    Utc'ye alternatif bir etkinlik gelirse güzel olur.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member
    Elit farmdan kafanızı kaldırın dışarı çıkın hava alın az. Senelerdir oyun böyle zaten. Çok da krowaz bf csw istiyorsan dünya kadar server var gir yap istediğini.
    Bana pazarcı isyanı gibi geldi bu konu komple.

Hacı valla haklısın. Ne tatlı bir isyan olmuş. Şöyle yeni bir harita falan gelse ne bileyim +75 level haritası eslant gibi. Adı da Mars olsa mesela demi orda yeni yaratıklar taaze bosslar ekstra görevler yeni jr gibi bir yer mesela. Azıcık eğlencemiz değişirdi. Hatta o Mars'a girdin mi aga Mars'tan da Venüs'e ışınlancan orası daha özel olacak. Cz ' nin aynısı tek fark herkes tek alayıan gider

Senior Member
    Quote Originally Posted by xby_gUnClGYB View Post
    Hacı valla haklısın. Ne tatlı bir isyan olmuş. Şöyle yeni bir harita falan gelse ne bileyim +75 level haritası eslant gibi. Adı da Mars olsa mesela demi orda yeni yaratıklar taaze bosslar ekstra görevler yeni jr gibi bir yer mesela. Azıcık eğlencemiz değişirdi. Hatta o Mars'a girdin mi aga Mars'tan da Venüs'e ışınlancan orası daha özel olacak. Cz ' nin aynısı tek fark herkes tek alayıan gider
    Valla ne iyi olur 83 Level haritası gelse oraya özel günlük questler olsa yeni setler yeni itemler.