Results 1 to 6 of 6

Carim hapis yemiş

Carim hapis yemiş nasl actirabilirim

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Disiplin zindanına gönderildiyseniz muhtemelen suçsuz olduğunuzu düşünmüyorum, Power Up Store üzerinden 999 NPoints değerinde Punishment Stick + Wing eşyasını alarak bölgedeki görevi yapıp çıkabilirsiniz. Daha sonra böyle bir sorun yaşamamak için daha dikkatli olmaınızı öneririm.

Ama siz yinede tamamen suçsuz olduğunuzu düşünüyorsanız arkadaşımın da belirttiği gibi Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Knight Online>KO Ban/Jail/Unblock kategorilerini seçerseniz daha hızlı ve sağlıklı sonuç alabilirsiniz.

haksız yere neden hapis yedi peki benişm carım ben sadece oyuna gırmedım bır kac ay ondan yemesi mümkün mü
    Last edited by ems_92RwNhF5; 06-21-2020 at 07:02 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ems_92RwNhF5 View Post
    haksız yere neden hapis yedi peki benişm carım ben sadece oyuna gırmedım bır kac ay ondan yemesi mümkün mü
    Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi bir durum söz konusu dahi olamaz.
    Gerekli cevabı yalnızca destek biletiniz üzerinden alabilirsiniz. Ek olarak bilet gönderdikten sonra, biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin. Aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır, lütfen biletinize gelecek olan yanıtı sabırla bekleyin.

İyi forumlar.

bilet girdim ne yapmam lazm

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ems_92RwNhF5 View Post
    bilet girdim ne yapmam lazm
    Knight Online > KO Ban/Jail/Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderdikten sonra yukarıda da belirttiğim gibi sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Bilet göndermek için tıklayın.