Results 1 to 6 of 6

Thread: Raporlama

Junior Member

Angry Raporlama

Slotlara makro kullanarak ks atanlar var,x clanının hemen hemen tüm üyeleri. İnceleme yok mu anlamıyorum neredeyse 7/24 aoctalar. Tüm server bunu biliyor ama bir yaptırımı yok maalesef.
    Last edited by SkCLucky; 06-21-2020 at 12:12 PM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Şüphelendiğiniz bir durum varsa kanıtlarınızla birlikte lütfen Cheat Reports kısmına konu açınız.

Cheat Reports kullanımı için TIKLAYINIZ.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Merhaba,
    Şüphelendiğiniz bir durum varsa kanıtlarınızla birlikte lütfen Cheat Reports kısmına konu açınız.

Cheat Reports kullanımı için TIKLAYINIZ.
    Merhaba ,
    Ek olarak Kanıtlarınızın yeterli olması ve daha sağlıklı incelene bilmesi için en az 2 3 dakikalık bir video almanızı tavsiye ederim. İyi Forumlar

Junior Member
    paraımız ile rezil oluyoruz lütfen cz bi gezin takip edin böyle şahıslar oyundan sogutuyor sizden ricam karus okcu human okcuları takıp alırmısınız ilginiz için tessekürler.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 0xiAppLe View Post
    paraımız ile rezil oluyoruz lütfen cz bi gezin takip edin böyle şahıslar oyundan sogutuyor sizden ricam karus okcu human okcuları takıp alırmısınız ilginiz için tessekürler.
    Merhaba,

Bildirimlerinizi geçerli kanıtlar ile birlikte ve kurallara bir şekilde Cheat Reports bölümüne yapmalısınız. Bildirim yapmadan önce aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi

İyi forumlar.

Junior Member
    oyun yalan oldu yönetim 0+0 hiçbir illegal program kullanmayan ben çarı banlanan ben yılların emeğini heba ettiler arkadaşlar boşa yazıyorsunuz oyun bitik hayatında oyuna başladı başlayalı macro tbl cart curt kullanmayan ben fll +3 takı set banka dolu item çarımı banlamışlar ve yazmışlar oraya illegal program kullanmışsın dedim ki ıspatlayın üstüne ödül vereyim size üstüne oynadığım pc yi göndereyim size ıspatlayamadılar ancak papağan gibi tekrarlarlar neymiş efendim illegal program mış
    diyorum pc yi olduğu gibi göndereyim inceleyin illegal program varsa 1 harf yazmadan herşeyden vazgeçicem yok onu da kabul etmiyorlar eee ne olucak gel çık işin içinden 2006 dan bu yana oynadığım oyunu bu hale getirdiler bana yapılan haksızlığı her platformda dile getiricem ister banı acın ister açmayın bu kadar net yazıyorum hiçbir şekilde illegal program kullanmadım