Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Raporlama hk

Raporlama hk

Video çekiyoruz macro olduğunu ispatlıyoruz.Bi de dalga geçer gibi oyun içi kontrol edilecektir diyorsunuz.Ayıptır ya o zaman direkt kscsini alalım bunu inceleyin diyelim videonun ne anlamı kaldı ? Adam macro kullansın günün 23 saati , 1 saatte size denk gelsin ceza almasın var mı öyle bir dünya ? Ben 1 tane adamı 300 kere reportlamaktan sıkıldım ya.Doğru düzgün videoları inceliyorsanız inceleyin yoksa video da atmayalım boşuna.

aynı şeyi bende merak ediyorum oyun içi kontrol edilecektir denilince kontrol sırasında online değilse acaba boşa mı gidiyor yaptıgımız report onu anlamadım normal bi internet baglantısı ile 1.5 2 dk lık video yuklemesı bıle 45 dk sürüyo acaba diyorum boşa mı uğraşıyorum video atarak

Quote Originally Posted by IJustWatcHI View Post
    aynı şeyi bende merak ediyorum oyun içi kontrol edilecektir denilince kontrol sırasında online değilse acaba boşa mı gidiyor yaptıgımız report onu anlamadım normal bi internet baglantısı ile 1.5 2 dk lık video yuklemesı bıle 45 dk sürüyo acaba diyorum boşa mı uğraşıyorum video atarak
    Videoda kanıtlı olması yetmiyor , bi de oyun içinde kontrol ediyorlar.Eğer adam o dakikada pc başında ise ceza almıyor.Yaptığın report da boşa gitmiş oluyor.

Senior Member
    Yeni strejileri tam olarak o oyun ici kontrol edilecektir..

Senior Member
    bende sıkıldım adami reportlayalı 6ay oldu adam hala oyunda D

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cheatreportcu07 View Post
    Video çekiyoruz macro olduğunu ispatlıyoruz.Bi de dalga geçer gibi oyun içi kontrol edilecektir diyorsunuz.Ayıptır ya o zaman direkt kscsini alalım bunu inceleyin diyelim videonun ne anlamı kaldı ? Adam macro kullansın günün 23 saati , 1 saatte size denk gelsin ceza almasın var mı öyle bir dünya ? Ben 1 tane adamı 300 kere reportlamaktan sıkıldım ya.Doğru düzgün videoları inceliyorsanız inceleyin yoksa video da atmayalım boşuna.
    En can alıcı mevzuda bu macro için özel bölüm açılsa 2-3 gm orayı kontrol etse zaten pk için açanı yakalayamıyorlarda pazar ve slotta kalanlara gece uyurken şafak operasyonu yapsalar baya bir azalma olacak

boşa uğraşıyorsunuz tabi ki, macro, koxp gibi hilelere anlık müdahale edilmesi lazım, macro, koxp için bölüm şart, elinde kanıtla siteye yüklediğin anda gmlerin direk slota gidip kontrol etmesi lazım, sen video çekeceksin de yüklenmesini bekliceksin siteye atıcaksın gmler kontrol edicekte ohooo ölme eşşeğim ölme.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Geçmiş raporlarınızı inceledim, çoğu direkt olarak işleme alınmış %100 denmeyecek olanlar da oyun içi kontrol için Gm ekibine yönlendirilmiş. Bu işlemlerde herhangi bir sorun görünmüyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Ape slotlarında millet direk macro ile kasıyorlar 83 lwle GENİE fln tamamen kapalı. Bu şekilde kasılmaları serbestmi herhangi bir cezası yoksa enayi gibi biz niye genie kullanalım ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tristessa View Post
    Ape slotlarında millet direk macro ile kasıyorlar 83 lwle GENİE fln tamamen kapalı. Bu şekilde kasılmaları serbestmi herhangi bir cezası yoksa enayi gibi biz niye genie kullanalım ?
    En çok kontrol edilen spottur, tavsiye etmem.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.