Results 1 to 4 of 4

Question Uruk hai bana mı kötü drop atıyor?

Merhaba,3-4 saattir uruk hai genie farmı yapıyorum. 59dan 55e düşme bir okçum var,stat skill sıfırlamadım.Drop olarak 5 shell,1ms aldım başka birşey yok. dc prem var,dc flashım var ve slota 2 atıyorum zaten kolay dönülen bir slot.Sorum şu ki,izlediğim videolar ve arkadaşlarımın söyledikleri doğrultusunda 20 saatte en az 10 bus,iyi de ms bırakan bir slotmuş ama 3-4 saattir zarardayım diyebiliriz.Zararda olmam önemli değil,sorum şu: stat skill sıfırlamadığım için mi kötü drop alıyorum yoksa bu slot iyi bir slot değil mi?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Karakterinize Lv düşürmede, Skill/Stat sıfırlamamak drop oranlarınızda bir eksiye götürmez ama atak gücü düşüşü, hp pot kullanımında azalma gibi zararları vardır.
    3-4 saatte drop oranlarını ölçemezsiniz, drop oranları tamamen şans durumu olduğu için bugün alamazsınız yarın alırsınız gibi düşünün ve sabırla devam edin derim ben.

Senior Member
    Quote Originally Posted by captainemr2 View Post
    Merhaba,3-4 saattir uruk hai genie farmı yapıyorum. 59dan 55e düşme bir okçum var,stat skill sıfırlamadım.Drop olarak 5 shell,1ms aldım başka birşey yok. dc prem var,dc flashım var ve slota 2 atıyorum zaten kolay dönülen bir slot.Sorum şu ki,izlediğim videolar ve arkadaşlarımın söyledikleri doğrultusunda 20 saatte en az 10 bus,iyi de ms bırakan bir slotmuş ama 3-4 saattir zarardayım diyebiliriz.Zararda olmam önemli değil,sorum şu: stat skill sıfırlamadığım için mi kötü drop alıyorum yoksa bu slot iyi bir slot değil mi?
    Eski videolar ölçü olamaz artık.
    Oyun bir değişim sürecine girdi.
    Alışmak zor olacak.

Senior Member enezx's Avatar
    evet özellikle afk farmında her saat birbirini tutmuyor en kötü 1 paket genie 20 saat farm yapıp değerlendirmek gerekiyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.