Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Sadece Soru =)

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Sadece Soru =)

Arkadaşlar 1 Haftadır Aynı Kişi Aynı Slotta Peti ve geniesi yok .

Soru 1 . Bu arkadaş makrocu mu ?
    Soru 2. Bu arkadaş Koxper mi ?

Video Çekip Atılmasına Rağmen Hala Aynı yerde Oyun İçi Kontroller Sağlanmamakta Sanırsam . Attığım Videoda Program Kullandığını yazmıştı arkdaş Arşıve kaldırılmış cevabı göremedim benim hatam bakamadım .

Bu arkadaş küfür dahi etmişti ve devam ediyor çok garip =)

Senior Member
    Gerekli kontrolleri slotlara bakmadan yaptıklarını düşünüyorum.

Yada adamın belli bir kazanç sağlaması bekleniyor. Atıyorum 1-2 gün kassın ordan gelen parayla (hapisten çıksın/yeni hesap açsın pre alsın) gibi bir döngü yaratılıyor olabilir

Not : Şu an Sirius çok tatlı bir server 2 aydır ban yiyenler geri gelemiyor. Diğer sunuculardaki arkadaşlara sabırlar diliyorum.
    Last edited by IBlackWicked; 06-20-2020 at 10:43 AM.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bende o şekilde Düşünmeye başladım ama siriusta oluyor bu olay . Altarda durmadan banlıyorlar fakat siriusta banlanan göremiyorum ve her yer makro koxper dolu =) Legal bişey kalmadı sanırsam bizde bir makro şirketi kurup oyunculara para ile mi satsak en azından para yatırıp exp kasmak yerine para kazanırız =)

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    En son dün açtığınız ve cevap verilen raporunuz hakkında konuşuyorsunuz sanırım. Eklediğiniz video ile verdiğiniz karakter ismi arasında bağlantı yokmuş ve bu sebeple raporunuz kapatılmış. Yani eski ya da yanlış video eklediniz. Çünkü eklediğiniz video 15 gün kadar önce yüklenmiş. Raporunuz arşive taşınmadan önce kontrol ederseniz buraya konu açmanıza gerek kalmaz. Açıklamaya kontrol edip buraya konu açmadan tekrar rapor açabilirsiniz. Tekrar rapor oluşturduysanız sırası geldiğinde ona da cevap verilecektir.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Direk yüklediğim Videonun bağlantısını paylaştım nasıl olabiliyor o ? En son Kngihti ben HAcklayacağım o olacak. Pc Yazılımcısıyım sisteme girmem zor değil .

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Direk yüklediğim Videonun bağlantısını paylaştım nasıl olabiliyor o ? En son Kngihti ben HAcklayacağım o olacak. Pc Yazılımcısıyım sisteme girmem zor değil .
    Öncelikle büyük harflerin nerede ve nasıl kullanıldığını öğrenelim, ardından da kelimelerin doğru yazımlarını öğrenmeye gayret edelim. Sonra sisteme girersiniz.
    Last edited by akoml; 06-20-2020 at 11:03 AM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Demek ki paylaşmamışsınız. Gönderdiğiniz raporun içindeki video, verdiğiniz nick, video tarihi gibi bütün bilgiler kontrol ediliyor. Lütfen sonraki raporlarınızı oluşturmadan önce son kez kontrol edin. Bu şekilde siz de tekrar rapor oluşturmamış olursunuz, CR ekibi de bir kerede raporunuzu sonuçlandırmış olur.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Güldürdü.
    Ftp üzerinden girilmesi zor değil . Bu Tarz Siteleri Hazırlıyorum şirketlere ve programlarını hazırlıyorum . İpcongingten ip alıp açık portu sabitleyip direk giriş yapabilirsin . Direk Site Kapalı . DB Silip Rehash komutu üzerine yedeği yoksa şirketin oyun tamamen sıfırlanır .

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Ftp üzerinden girilmesi zor değil . Bu Tarz Siteleri Hazırlıyorum şirketlere ve programlarını hazırlıyorum . İpcongingten ip alıp açık portu sabitleyip direk giriş yapabilirsin . Direk Site Kapalı . DB Silip Rehash komutu üzerine yedeği yoksa şirketin oyun tamamen sıfırlanır .
    Daha yazı bile yazamayan birinin bunları yapabilmesi büyük bir başarı, tebrikler.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Demek ki paylaşmamışsınız. Gönderdiğiniz raporun içindeki video, verdiğiniz nick, video tarihi gibi bütün bilgiler kontrol ediliyor. Lütfen sonraki raporlarınızı oluşturmadan önce son kez kontrol edin. Bu şekilde siz de tekrar rapor oluşturmamış olursunuz, CR ekibi de bir kerede raporunuzu sonuçlandırmış olur.
    Bugun Tekrar Başka video alarak yine attım . Diğer attığım Video 12 dakikaydı bugun attığım video 57 saniye . Umarım Gereken yapılır . Çok çok uzun seneler önce CR de konu açıldığı gibi Khneard direk olay yerine gelip direk İşlem uyguluyordu . 14 yıldır oyunun içindeyim Slotlarda farm yapmam fakat illegal gördüklerimi devamlı atarım . Oyunculara genie / genie hammer gibi itemler bedava verilmiyor onların neden hakkını yesinler ki.