Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Hesabım Hk.

Hesabım Hk.

arkadaşlar şuan bu hesabım hapise atılmış. bilgisayarda knight online ve nvdia dışında normal windows bileşenleri dışında birşey yok. internet desen telefon interneti çar hapiste. ticket at? attım bilgisayarda illegal yazılım bulunduruyorsunuz dediler. bilgisayarda hiç birşey yokken ne illegal programı? bu konu burda kalsın. çünkü sizinde şahit olmanızı istediğim bir yere taşıcağım konuyu. savcılığa götüreceğim bilgisayarı. bilgisayarı orda bırakıp dava ediceğim nttyi. ayrıca geçenlerde başka bir arkadaşım daha banlanmış ondada birşey yoktu.

burda ntt sempatizanlığı yapmanızın yeri yok. şuan kendi başıma gelen şey bu...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Geliyor konum bilgisi Xd

Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Geliyor konum bilgisi Xd
    gırgıra alıyorsun kardeşim ama komik degil. konum bilgisi gelemez bilgisayar şuan önümde formatını ben atmıştım 1 ay önce. ve yazdıgım yazıyı okumadın galiba? knight online ve nvdia dışında birşey yok.

Senior Member
    valla bende birgün haksız yere düşücem diye korkuyorum en azından kaynak gösterinki millet anlasın suçunu

Cr ile ticket cevapları çok yetersiz, çar hapse düşer ticket atarsın, kopyala yapıştır illegal program denilir ama ne zaman kullandığın hangi programı kullandığın söylenmez, insanların emekleri bu kadar kolay çöpe atılıyor.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Farkında olmadan oyun içi illegal bi duruma karışmış yada farkında olmadan bir siteye tıklayıp pc ne virüs bulaşmıştırmış olabilirmisin ?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bir şey yapacak adam tehdit etmez yapar. Burda savcılığa vereceğim dediğinizde korktuklarını sanıyorsunuz ya ne desem...

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Kanıtsız ve suçsuz hiçbir hesap ceza almaz, ben şahit olmadım. Tabi siz tamamen temiz ve haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hukuki mecralarda hakkınızı arayabilirsiniz.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

Kanıtsız ve suçsuz hiçbir hesap ceza almaz, ben şahit olmadım. Tabi siz tamamen temiz ve haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hukuki mecralarda hakkınızı arayabilirsiniz.
    merak etme. tüm kscleri ve şikayetvar adlı sitedeki tüm kscleri alıp gerekli yerlere maddi ve manevi tazminat davası açıcağım. alıcağım parayıda kendime değil devlete bağışlıcağım. burda resmen türkiyedeki paraları illegal olarak insanları haraca keserek yurt dışına kaçırıyorsunuz bu kadarı fazla. 2 kere ticked attım nvdia ve knight online dışında birşey yok, interrnet telefon interneti. kimse kimseyi haksız hapse atamaz arkadaş. sokakta bulmuyoruz parayı. tüm dava belgelerini savcılığa ve bilişim suçlarına verdiğim dilekçe gelen cevaplarıda burda sansürleyerek yayınlıcağım herkes hakkını arıcak arkadaş.

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Farkında olmadan oyun içi illegal bi duruma karışmış yada farkında olmadan bir siteye tıklayıp pc ne virüs bulaşmıştırmış olabilirmisin ?
    yok dostum. tertemiz bilgisayar. zaten telefon internetinden sadece knight onlineyi kullanıyorum. malum internet paketi biter başka şeyler için kullansam.