Results 1 to 8 of 8

Thread: çarım soyuldu

Junior Member

Exclamation çarım soyuldu

clan baskanımın adına car acıp yuzuklerımı sordu sonra yuzuklerı baska bı yuzukle takas edıcez dedı ben kefılım falan dedı kendını clan baskanım olarak tanıtıp ıtemı aldı bende durumun farkına gec vardım ve tekrar adama pm attıgımda adam coktan oyundan cıkmıstı gerekenın yapılmasını istiyorum 1. resim bu chat konusması 2. resimde bu id üzerinden trade gelmedı bana yanımdakı kısıden alıcan sen deyıp baska hesaptan trade atıldı bende yuzuklerımı verdım ama durumun sonradan farkına vardım ne yapmam gerekıyor acıl yardım edın ne olur
    Last edited by SkCLucky; 08-27-2020 at 11:36 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun, durumunuz ile ilgili destek ekibine bilet yollayarak inceleme talep edebilirsiniz. Forum üzerinden bu konularda destek alamazsınız.

Junior Member
    Destek ekibe bilet nasil yollarim peki

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bu bağlantıya tıklayarak bilet gönderebilirsiniz. Hesap çalınması kategorisini seçmelisiniz.

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun, durumunuz ile ilgili destek ekibine bilet yollayarak inceleme talep edebilirsiniz. Forum üzerinden bu konularda destek alamazsınız.
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bu bağlantıya tıklayarak bilet gönderebilirsiniz. Hesap çalınması kategorisini seçmelisiniz.

hayır ticket atınca soyulma ile ilgili mağdur kişiye yardım edilmiyor ki soyulan soyulduğu ile kalıyor ticket bence hiç bir işe yaramıyor
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Yescoo2 View Post
    hayır ticket atınca soyulma ile ilgili mağdur kişiye yardım edilmiyor ki soyulan soyulduğu ile kalıyor ticket bence hiç bir işe yaramıyor
    Item restorasyonu yapılmıyor. Ancak hesaba erişim yoksa müşteri hizmetleri yardımcı olmaktadır.

Junior Member
    müşteri hizmetleri nasıl yardımcı olucak ki

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bahsi geçen kişinin ceza alabilmesi adına lütfen kanıtlarız ile beraber Cheat Reports bölümüne konu açınız.

Cheat Reports Kullanımı

*Sizin yaşadığınız duruma ne yazık ki destek (telafi vb.) sağlanamamaktadır, bu tarz durumlar yaşamamak adına lütfen daha dikkatli olunuz.