View Poll Results: Etkinlik katılanların olmalı

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Katılıyorum

19 82.61%
  • Katılımıyorum

4 17.39%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    +100 tane JR raporu olan biri olarak:

Birazını eleseydin bari +100 Rapor nedir; Bizede yer bırak biraz.
    - Aha daha yeni JR den çıktım. 4 Vend çi, PT den ayrı hareket ediyor. 1 tane çıplak Okçunun peşine koşup duruyorlar. Klasik Warrior kafalılar. Bunların ayrı hareketi yüzüne Priest yattı. ESC atana kadar da Ben yattım. Sövmeye başladı bu Odun Kafalı Warrior. Biraz sus lan Anayın yanında çok mu oturdun bu ne çene dedim daha beter küplere bindi. Deli cinler dedi Priesti çek şu 4 enayiyi yem et. Çekmedim, bütün Kill de bu Mahalle Karısı Kılıklı Warriora saydı. Daha beter havalara girdi Chatten neler yazıyor neler. Hiç demiyor ki; Bu kestiğim Okçular niye Koşamıyor/Kaçamıyor.?
    - Nitekim Devaya yine son vuruşu ben yaptım (2-3 Mage/Okçu KS ye geldi bunlar atak kesti) 5414 falandı yanılmıyorsam.

NTT veya MGame destekli Yeni Nesil Warrior olmuşlar.2020 yılında, 1000 damage üzerine yeni çıkmışlar. Havalardalar
    - Demem o ki, Bu 4 Adetlik Nesneler. Kendileri sövmemiş olsa muhtemelen beni de şikayet ederlerdi. Şikayet etselerde bişey çıkmazdı. Adamı sadece Anasına benzettim, Köyün Bakkalına benzeyecek hali yokya..
    - Bana öyle geliyor ki; GM ler oyuncuyu Muhattap aldıkça Oyuncular daha çok şimarıyor.
    Kaliforniyalılar hiç iplemedi. Şimdi bizim Türk GM lerde samimiyet buluyorlar. Suç kendilerindede olsa görmüyorlar.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member HYGIENIA's Avatar
    Nickname
    HYGIENIA
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Hellsfury
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yasak getirilme fikri çok caydırıcı bir ceza olabilir. Ve bu gibi etkinliklerde şikayet etme daha hızlı bir şekilde olmalı, bir çok kişi üşenmeden videosunu çekip, bilet hazırlayıp gönderiyor ama bir çok oyuncu bunu yapamıyor ve a.f.k olan bir sürü oyuncu halen devam ediyor. Açıkcası kendilerine serzenişte de bulununca suçlu siz oluyorsunuz, ağız dolusu küfürler, iğrenç hakaretler. Ceza süresinin her bir şikayette çiftlenmesi çok iyi olur, Kısa süreli banların yanında etkinlikten uzaklaştırma cezası çok mantıklı bir fikir olmuş.
    ''All you need is your own imagination.''

Senior Member NeverFree's Avatar
    Hergün 1 kere jr afk multi char reportluyorum artık bıktım bende Her gelen priest istisnasız multi.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Adam tuvalet ihtiyacını 10 dakika önceden kestiremiyorsa sondayı/bezi taksın ve bir daha çıkarmasın.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Birazını eleseydin bari +100 Rapor nedir; Bizede yer bırak biraz.
    Bir de hepsini raporlamamış hali bu. JR vakti Eslant'a geçtiğimde NPC'ye giderken içimden "bunu banlattım, bunu banlattım" diye diye geçiyorum ama görüldüğü gibi hepsi aynı düzen devam, aynı adam benim partime 4-5 kez gelecek de, ben müsait olup ve üşenmeyip video açacağım da, adamın 1 charının ban hakkı dolacak da adam anca ceza almış olacak... Ki o zaman bile pat yeni charla devam edecek nasılsa itemsiz, bu yüzden 3-5 günlük banlar çerez gibi.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bir de hepsini raporlamamış hali bu. JR vakti Eslant'a geçtiğimde NPC'ye giderken içimden "bunu banlattım, bunu banlattım" diye diye geçiyorum ama görüldüğü gibi hepsi aynı düzen devam, aynı adam benim partime 4-5 kez gelecek de, ben müsait olup ve üşenmeyip video açacağım da, adamın 1 charının ban hakkı dolacak da adam anca ceza almış olacak... Ki o zaman bile pat yeni charla devam edecek nasılsa itemsiz, bu yüzden 3-5 günlük banlar çerez gibi.
    Hiiç kafa patlatmaya gerek yok, Ben artık akışına bırakıyorum. Onları düşünüp yıpranmaya değmez.

Haa Foruma konu açmanın şu iyiliği oluyor. Sayıları azalıyor.
    Misal 2x Eventte kıyamet gibilerdi bıraktılar. Tehlikenin farkındalar veya Styx atma konusu açıldığından beri hiç kullanan görmedim. Onun için şikayetle uğraşıp kendini yormaya değmez. Butür konuları 3-5 uplarız tek tek elenirler. Çok fazla riske girmezler Char kasması ne kadar kolaylaşsada, o riski almazlar.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member dawt53's Avatar
    Quote Originally Posted by KR4LBATURR View Post
    Merhaba, öneriniz için teşekkürler her öneriniz GM ekibi tarafından dikkate alınmaktadır.
    İyi Forumlar
    Yenisin galiba