Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Member
    Nickname
    Astagoras
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AlwaysWinners
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad

The Box is Empty neden olur?

Mor perim var draki , monster stone ve ya farm atarken bazen kutuları almıyor. Ve almadığı kutuları fark edip elle tıklıyorum bu kez ise The box is empty yazısı çıkıyor, o kutu açılmıyor hiç bir şekilde. Ve içimde kalıyor resmen acaba drop varmıydı ya da bir şey attı mı diye. ( Yıllardır oynuyorum kalkıp demeyin coins yoktur yerde sandık gözüküyordur o yüzden sen alamıyorsundur diye, exp veren ve coins veren yaratıklarda da oluyor coinsi falan almıyor peri. Mesela draki bosslarında.) Bunun sebebini merak ediyorum ve varsa bir çözümü uygulamak istiyorum.

Senior Member
    Drakide çok başıma geliyor benim de. Özellikle luring güncellemesinden sonra bugda kalan moblarda oluyor bazen de bosslarda. Biraz uzaklaşıp farklı açılardan tıkalınca açılıyor ara sıra açılıyor ama %80i alamadan kayboluyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Bug bazen kutu açılmıyor leveline göre coin çıkması gerekli mob olsa bile.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Köpek ve Harpy lerin olduğu katta oluyor.
    Kutular açılmıyor orada, Draki de R Skilide bozuk sanırım boyuna boşa sallayıp duruyor bazen. Bazende vuruyor sürekli.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Member
    Nickname
    Astagoras
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AlwaysWinners
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Valla üstten alttan yandan f9 ile her açıdan tıklıyorum yinede açılmıyor özellikle bir moob ya da kat olarak değil ama az önce 5 attan 4ünün kutusu açılmadı en son konu açma ihtiyacı duydum bu yüzden.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Oyunda bir bozukluk varda, Çözüm arıyorlar mı, Sırasını mı bekliyor Mechul. Bana söylemiyorlar hiç bişeyi
    Objelerde bir bozulma var. Gölge getirdik oyuna demişler ama Bana öyle geliyor ki bişeyler kaydı. Yamalar çakıştı, Ayarları bozuldu Gölge diye bizi kandırıyorlar ben kül yutmam

JR de öyle bir gıcık durum var ki; Görmek gerek.
    Son Boos için merdivenleri çıktım. Parti kayboldu, Nereye gitti bunlar diye arayacaktım. Bir baktım PT önümde duruyor. Orada bir Bug var Ekranı kapartıyor. Hani .png Resmi .jpg olarak ayarlarsında arkasının şeffaf olmasını düşünürken, çerçeve eklersin tıpkı öyle bir durum..
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Hem bu hem de boş kutunun kutu olarak görünmesi can sıkıyor. Buna ne zaman sıra gelir sıra gelir mi ayrı muamma.

drakide benim de başıma çok geldi, use shadow açın, mob öldüğü zaman gölgesi bir süre daha görünüyor. o gölgeye tıklayınca genelde açılıyor ama yine de açılmayanlar oluyor.

Member
    Nickname
    Astagoras
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AlwaysWinners
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Khenarth , Eryu siz bir bakıverin rica ediyorum. İnanılmaz can sıkıyor bu durum. 10 tane raven topluyorum kesiyorum 2-3 turda 1 kere 8-9x coins alıyor 1 ve ya 2 kutuyu açmıyor. Elle tıklıyorum bu yazı çıkıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheAstagorasMeht View Post
    Khenarth , Eryu siz bir bakıverin rica ediyorum. İnanılmaz can sıkıyor bu durum. 10 tane raven topluyorum kesiyorum 2-3 turda 1 kere 8-9x coins alıyor 1 ve ya 2 kutuyu açmıyor. Elle tıklıyorum bu yazı çıkıyor.
    SG keserken de aynı durum. Üst üste binerse bazen 1-2 kutu boşa gidiyor. Pvp kısmı zaten mide bulandirmaya başlamıştı. Pve si de öyle olmaya başladı. Ya da diyorlar ki mor peri veya auto loot Al Elle kutu açma