Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

Cz chat hakkında

Merhaba. Mage oynuyorum, cz chat görevlerini yapmaya calisiyorum fakat, son moba ulaşamadan yatıyor çar. Warrior-Rogue-Priest gibi joblar bu görevi rahat bitirebiliyor. Çünkü roguenin 400 defi var, priestin bufu heali var, warriorun canı defansi yüksek. En azından göreve çektiğinde orada bir npc olsun, 200k karsiligi +ac alabilelim. Mage ile gerçekten olmuyor. İlla çok saglam çar lazım magenin o görevi bitirmesi için.

Özet, cz chat görevlerinde içeri girince npc den buf def sw alabilelim.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Mage ile moster yapılmıyor cz chat yapılmıyor gerçekten tek yapılması gereken görevler bakımından leş bi job.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    bu görev yüzümden arkadaşımla mageyi bırakıp okçuya geçtik cidden delirtiyor adamı tavsiyem 35 lwl de verdikleri sc ler cz queste kullanman baska caresi yok

Banned
    Msdeki son yaratığı kesinlikle değiştirmeleri lazım mage kesemiyor bununla ilgili 200 konu açıldı tık yok.
    Cz chat görevi için 10 lu sw Sc al sundiresten 480 can veren kağıdı al ice 54 ile de def attın mı yaparsın linen mageysen 1500 Sc şart xD

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    MS Haritasına çektiği görevlerde buff npc si olmasını destekliyorum. Oyundan da daha fazla coin çıkmış olur malum bu aralar pek meraklılar oyun içi nakit para harcatmaya. Eğer npc getirilmezse mage ile cz chat'i yapma tavsiyesi olarak da şunu verebilirim. Eslant ascetic görevinden verilen buff, ac ve sw sc nin süresi 180 dakika. cz chate başlayıp baştaki chatleri geçip 50 hagentee görevini ts basıp bitirdikten sonra içeri çekmeli görev geliyor. Ascetic ten gelen 180 dakikalık sc leri tam o içeri girişinde basıp görevlere hızlı hızlı devam edersen eğer sc ler bitmeden bütün cz chat görevlerini bitirebiliyorsun. Ama bunun için biraz itemli olman ve seri olman lazım. Bi de sc ler basılı olduğu için lüferson/el morad ve karus/el morad eslantlardaki 50'şer kesmeli görevlerde ts basamayacağını önceden kabullenmen lazım. Bunları kabullenerek görevi yaparsan 3 saatte bütün cz chat bitmiş oluyor ve buff ,ac, sw sürekli olduğu için haritaya çekildiğin görevlerde zorluk yaşamıyorsun.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    int mageysen 480hp sc alabiliyorsun zaten. yinede item şart, onca iteme rağmen 12 dk da ancak bitirebiliyorum. içeriye npc eklense herşey daha güzel olur

Junior Member
    Merhaba. Eslant tan buf aldığımızda önce emc sonra da cz geçmemiz gerekiyor. Bu isinlanmalar yüzünden buf silinmiyormu ?

Senior Member EraJacque16's Avatar
    kinart yayında durumu; her classın artısı eksisi var magenin eksilerinden biri de bu minvalinde açıkladı. biraz hak verdim biraz da veremedim cünkü; old takılı ve görevden alınan 103 apli stafflı bir mage yaratıklara 1000 vuruyorsa, full+full bir mage anca 1500-1600 vurabiliyor. aynı item farkı fiziksel hasar classlarında olsa idi en az x2 - x3 hasar farkı görürdük yani ortada "şöyle olsan rahat geçersin" diyebileceğimiz bir durum yok.
    consume & adapt

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    cz chat de içeri çekmeden sizi 1 arkadaşınızla asas olsa daha iyi pt yapın ve içeri girin içerde 2 kişi kolaylıkla halledersiniz ....

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Osaka500 View Post
    Merhaba. Eslant tan buf aldığımızda önce emc sonra da cz geçmemiz gerekiyor. Bu isinlanmalar yüzünden buf silinmiyormu ?
    Eslant buff npc sinden alınan buff tan bahsetmedim ben. Eslantta Veda adlı görev npc sinde Ascetic diye bi görev var. Oyuncular arasında eslant anahtar görevi diye de geçer. görevi tamamladığın zaman ödül olarak buff ac ve sw sc verir. Bu sc lerden bahsediyorum. Üzerine hepsi 1 sc olarak geliyor ve bastığın zaman süresi 180 dakika onların. Harita değiştirdiğinde silinmiyor pustan alınan sc ler gibi.