Results 1 to 5 of 5

Profil düzenleme

Profilimi düzenlemek istiyorum az önce avatar kısmını halletim. Şimdi ek bilgi kısmına bir kaç bilgi girmek istiyorum Nick,Class,Server,Race(ırk) bu alanları doldurup değişiklikleri kaydet yapıyorum

mms_R2ZBEe46 profiliniz güncellediğiniz için teşekkür ederiz.

yazısı çıkıyor ama bilgiler güncellenmiyor. Nerede hata yapıyorum ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Profilinizi [URL="https://forum.nttgame.com/forum/profile.php?do=editprofile"][U][COLOR="#0000CD"]buradan[/COLOR][/U][/URL] düzenleyebilirsiniz. Hata alıyorsanız farklı bir tarayıcıdan deneyebilir, tarayıcı geçmişini silebilir veya gizli sekmede açabilirsiniz.

[QUOTE=DonJose;2113481]Profilinizi [URL="https://forum.nttgame.com/forum/profile.php?do=editprofile"][U][COLOR="#0000CD"]buradan[/COLOR][/U][/URL] düzenleyebilirsiniz. Hata alıyorsanız farklı bir tarayıcıdan deneyebilir, tarayıcı geçmişini silebilir veya gizli sekmede açabilirsiniz.[/QUOTE]

Google Chrome ile deniyordum, Gizli sekme ile tekrar denedim olmadı, Microsoft Edge ile tekrar denedim olmadı (yani bana gene teşekkür ediyor bilgileri güncellediğim için ama bilgiler güncellenmiyor) Opera ile deniyecektim ama Id Şifre girince Your login session has been expired. Please login again hatası verdi üst üste 4 defa sayfayı yenileyip tarayıcıyı kapatıp açıp denedim ama hala aynı hatayı verdi anlıyacağınız olmuyor bir sorun var sanırım forumda

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Gerekli kontrolleri hem bu hesabımdan hem de farklı bir hesabımdan gerçekleştirdim ve herhangi bir sorun yaşamadım. Acaba çok fazla uzun metin girdiğiniz için bu hatayı alıyor olabilir misiniz?

[COLOR="#800000"]# [/COLOR]Daha kısa kelimeler girerek veya aşama aşama ilerleyerek işlemi tamamlamayı deneyebilirsin.

[QUOTE=SkCLucky;2113519]Merhaba,

Gerekli kontrolleri hem bu hesabımdan hem de farklı bir hesabımdan gerçekleştirdim ve herhangi bir sorun yaşamadım. Acaba çok fazla uzun metin girdiğiniz için bu hatayı alıyor olabilir misiniz?

[COLOR="#800000"]# [/COLOR]Daha kısa kelimeler girerek veya aşama aşama ilerleyerek işlemi tamamlamayı deneyebilirsin.[/QUOTE]

Çok kısa kelimeler yazıyorum bioğrafi yazmıyorum sadece Nick,Class,Server,Race(ırk) bu alanlar size tw adresimi versem veyahut yaptığım işlemleri videoya alıp link atsam incelermisiniz ?