Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Jr hk

Jr hk

İyi akşamlar bugün jr de silver bar almak için beni town a çeken bir magenin hem ksc lerini hem de videosunu tarih saat gözükecek şekilde aldım öncelikle ceza alır mı diye sormak ve bu kanıtları nereye göndereceğimi sormak istiyorum chat report taki hangi sekmeye.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Evet bunun bir yaptırımı var. Kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne bildirmeniz gerekiyor.

Cheat Report kullanımı için BURADAN bilgi alabilirsiniz.

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Seni towna çektiyse kendisi nasıl aldı ?
    mageydi gitti gate attı silver bar aldı

Junior Member
    Quote Originally Posted by Yarasa123456 View Post
    şakamısın gate atıp gelene kadar kutu durmaz orda ? call atıyorlar kutu gözükmüo kendileri alıyor en fazla onu yapar

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Yarasa123456 View Post

Devada sıra kaydırmanın bir cezası yok, size kutu aldırmamak için towna çektiyse bunun cezası var.

Senior Member
    Tek mage varsa seni Town'a atıp, Gate ile gelse devaya koşana kadar devayı kim tuttu?

Birden fazla mage varsa diğeri seni TP edebilirdi, etmediyse mageler arkadaş yada Party içinde şöyle bir durum olmuş olabilir mi? Tüm JR afk kaldı bize katkısı olmadı yatarak drop almasın şunu towna çekin diye genel bir karar mı aldılar?

Bir kopukluk var ama nerede

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bir defasında a.f.k bi adam vardı çıplak sadece duruyordu. ben bunu towna çektim, diğer mageye tp ettirdim kendimi, bir diğer mageye de sakın call alma sıra o adamda dedim. devayı kestik o 3. mage arkadaş call aldı, gb çıktı a.f.k adama gb tıkladılar

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Tek mage varsa seni Town'a atıp, Gate ile gelse devaya koşana kadar devayı kim tuttu?

Birden fazla mage varsa diğeri seni TP edebilirdi, etmediyse mageler arkadaş yada Party içinde şöyle bir durum olmuş olabilir mi? Tüm JR afk kaldı bize katkısı olmadı yatarak drop almasın şunu towna çekin diye genel bir karar mı aldılar?

Bir kopukluk var ama nerede
    Aynen öyle, hikayede eksikler var onları da açıklasa da haklı mı haksız mı bilsek.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    bir defasında a.f.k bi adam vardı çıplak sadece duruyordu. ben bunu towna çektim, diğer mageye tp ettirdim kendimi, bir diğer mageye de sakın call alma sıra o adamda dedim. devayı kestik o 3. mage arkadaş call aldı, gb çıktı a.f.k adama gb tıkladılar

Harbi mi, Ben Karus Mageleri hep zekî sanıyordum yoksa bana mı hep cin gibisi denk geliyor
    Abesy Gemden, Gold Bar düşüyor derler siz o orandan bile düşük oranı/ihtimali gerçekleştirmişsiniz

- Gordionda çok AFK var. Net+Cep ile giriyolar.
    Toplasan 10 kere JR ye girmedim bu aralar. Balkondan düştüğüm anda veya 3. odayı bitirince JR bitiyor. 1 kişinin eksikliği altüst ediyor JR yi.. Humanlarda TCalbatros mu ne diye bir klan var. Pelerinleri aslanlı falan. Hep onların yan charı.. SW Wolf dahi atmıyolar. Söversen atıyorlar. Bence GM ler Özel Mesaja/PM e ceza vermemeli. Hem bir insan özelini niye açar ki,
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.