Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Hapis Hk

Junior Member

Hapis Hk

Şimdi ben bir kaçgündür. Altar servarında oyun oynamaya çalışıyorum. Malumunu okadar çok macrocu ve para budalası adam varki exp kasılan slotlarda bile çöp için poke acıp bnırakılmış alttan macroyla oyun oynuyorlar. Peki bunu bilmeyen varmı herkez biliyor ama bu charların bir bölümü gb satan sitelere çalıştıgından kimse bunlar için bir işlem yapmıyor. Peki bizim başımıza ne geldide hapse düştük.

Charakterim okçu malumunuz macroyuda çok sever okçular hal böyle olunca okla bişiy kesmeye başladınmı birileride hemen yapıştırır aa kesin macvrocu diye. Bende gece keconda 1/2 saat git gel gez tarzı belki ring düşer hevesiyle takılırım arada ama malum okadar macrocu varki o bölümde kasmak tam bir ızdırap şimdi ne oldu bize. Gece baktık biri macroyu acmış kesiyor bende elle seri z+1 yaparak yanında takılmaya başladım sonra bu durdu yok efendim slot benim yok git falan ya arkadaş nnt den tapusunumu aldın buranın , kaldıki macro kullanıyorsun bu ne hiddet. Velhasıl adamla uğraş babam uğraş bu söylene söylene gitti bende ibraz takıldıktan sonra yattım uyudum. sabah chara baktım jryi gireyim diye saati kacırmışım sonrada işe gittim geldim baktımki hapisteyim. Anladım gerçi nasıl düştüğümü hapse şunu demek isterimki o macrocuların kacı bu gmlere çalışıyor gb satan sitelerin macrocuları nasıl kollanıyor , yalan dolanla milleti nasıl hapse atıyorlar bunu bu ülkenin mahkemelerine anlatırsınız ya bu char açılıcak yada bu char başınıza bela olucak.

İyi bizde yalan dolanla milleti şikayet edip hapse attıralım bumu yani.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Şikayet üzerine hapse düştüğünü düşünmüyorum. Eryudes şafak operasyonu yapmış. İlgili konu aşağıda.

İlgili Konu

Junior Member
    Şafak operasyonu yapmışsa bana değildir ya char sabah jrye girmek istediğimde oyundaydı yani o esnada ne olmuş olabilir elinde yamuk bowu olan bir okcu var aa bunu banlıyım demiş olmaktan başka. Aklıma başka bişiy gelmiyorki. Gelenide söylemek istemiyorum yani birşey olmalı program falan bahane birşey ama bulamıyorum. O nedenle bunu bu ülkenin mahkemeleri bulsun istiyorum gerçekten yani 15 senelik oyuncuyum merak ediyorum kimin ayagına basmışım anlatsınlar yoksa çok kısa ve öz vergisini vermedikleri gb satışı yapmak için izin verdikleri sitelerden bu devlet ne kazanmıyorda kim kazanıyor al sana bir örnek kime gidiyor bu farm slotlarının parası birinin ayagına bastık belli.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Farm paralarına mahkemelerde bir şey yapamaz dostum. Direkt olarak mason localarına gidiyor. Dış mihrakların bir oyunu bence. Ülkemizin üzerinde kara bulutlar var.

Junior Member
    Bakalım MASAk inceleme başlatınca dökülürler zaten öyle yok biz inceledik program kullanıyorsun diyip kestirip atmak pcyi vericem al bak birşey bul geçmişe dahalı bile olsa eyw. Ama millet açıcak makroyu tron kesicek utc yi kapatıcaklar sg yi kapatıcaklar günlerce sen bişiy yok genie vardı diyip milleti eşşek yerine koyucan ondan sonra bunlarla uğraşınca biri koyucan banı ver parayı aç diyicen. Ya senin yayın tarihinde DominicoMAcro gibi birini yayına çıkarıp program yapmışlığın var sen kime anlatıyon. Bizmi macrocu olduk şimdi. İllegalin kralını yapıcan sakal verene eyw çekiceksin. Chaos ta adam 80/90 kill alıcak yok bişiy diyicen 15 gün uruk slotunu kapatıcak macro kullanıcak genie altı yok bişiy diyicen. Ft ye macroyla giricek yok diyicen. Kimi kandırıyo ya çocuk olsa o bile bu devirde senden iyi bakar eyy gm bu oyuna.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by arfce View Post
    Bakalım MASAk inceleme başlatınca dökülürler zaten öyle yok biz inceledik program kullanıyorsun diyip kestirip atmak pcyi vericem al bak birşey bul geçmişe dahalı bile olsa eyw. Ama millet açıcak makroyu tron kesicek utc yi kapatıcaklar sg yi kapatıcaklar günlerce sen bişiy yok genie vardı diyip milleti eşşek yerine koyucan ondan sonra bunlarla uğraşınca biri koyucan banı ver parayı aç diyicen. Ya senin yayın tarihinde DominicoMAcro gibi birini yayına çıkarıp program yapmışlığın var sen kime anlatıyon. Bizmi macrocu olduk şimdi. İllegalin kralını yapıcan sakal verene eyw çekiceksin. Chaos ta adam 80/90 kill alıcak yok bişiy diyicen 15 gün uruk slotunu kapatıcak macro kullanıcak genie altı yok bişiy diyicen. Ft ye macroyla giricek yok diyicen. Kimi kandırıyo ya çocuk olsa o bile bu devirde senden iyi bakar eyy gm bu oyuna.
    tamamda masak ne alaka dostum

Junior Member
    Quote Originally Posted by am2pm View Post
    tamamda masak ne alaka dostum
    Kardeş bu oyunda dönen Reel paranın nasıl ortaya çıktıgını malum biliyorsun. Sana 5 tane site sayarım bu konuda satış yapan gb ve item olarak peki bu reel paranın bir vergisi olmalı değilmi yoksa oyunu sana sağladığı tek imkan pustur gerisi yok. Zaten bu tarz oyunların ülkeler içerisindeki açılış izinleri bunun ötesinde değildir. Peki burda ne var pus hariçi item satan siteler, gb satanlar bunları denetleyen bir kurum varmı yok. Peki bu ülkede internet sitelerinden satış yapan siteler vergi verirken açaba bu siteler vergisini veriyormu yok. Eger gm kalkıp beni banlıycaksa bunu önüne geçsin. Daha bu konuda yazılcak çok şey var ama uzun kafalar yanar.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Sen şimdi macro kullanmadın ve macrocu senin z+1 yapmandan dolayı slotu bıraktı he Vay be ben 15 gün uğraştım hiç bir macrocuyu z+1 yaparak slottan kaçıramadım.

Junior Member
    O da benim şansım demekki. Peki o giden macrocu banlandımı onuda merak ettim şimdi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Sen şimdi macro kullanmadın ve macrocu senin z+1 yapmandan dolayı slotu bıraktı he Vay be ben 15 gün uğraştım hiç bir macrocuyu z+1 yaparak slottan kaçıramadım.
    Ve sen bunu yaparken bu yönetim onlara birşey yapmadı mı 15 gün. Sen sağlam macrocua denk gelmişsin arkası varmı demekki