Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Senior Member

Post GENİE Fiyatı Desteklerinizi bekliyoruz

S.a herkeze Hayırlı oyunlar Arkadaşlar hepimiz için kendimiz için saygı ve sevgi içerisinde destekleriniz bekliyoruz

Genie çok pahallı arkadaşlar bu yorum altına destekleriniz bekliyoruz kalıcı indirim istiyoruz geniye ye

Sabah 7 den gece 12 ye kadar 40m nakit zor toplanıyor bunun Büyük bir kısmını Genie ye veriyoruz
    Farm yaptığımız O gün bide KS yersek Hiç kazanamıyoruz zaten illegallerden Slot bulamıyoruz Genie herçekten
    Çok pahallı günlük 20m kar zor kazanıyoruz Buna acil el atılması lazım birde bazı arkadaşlarım kardeşimlerim abilerim demişki GENİE kaldırılsın GENİE Kaldırılrısa oyunda oyuncumu kalır sanıyorsunuz siz ben az birşey farm yapıp item yapıp
    PK ya Çıkmak istiyorum hangi insan eliyle afedersin günlük 10 saat farm yapıcak 1 gün yapar 3 gün yapar dahada patlar yorulur bide zaten GENİE fiyatı indirime giderse Makro ve illegal sayısında büyük bir azalma olucağını düşünüyorum bazıları diyor 8 pc li adamlar çoğalsın sonra kısıtlama da getirebilir Eslantta bazı moblarda çalışmasın o zmana genie onlar yüzünden bizim gibi devamlı hem pk cı hem farmcı Legal oyunculara oluyor olan her yer Afek farmcılarla dolmus Bot lar kullanıcıları karşınıda GM lerimiz Cheat reporst üzrinden çok verimli çalışıyor onuda farkettim
    ama deidğim gibi Slot bulcaz da bide KS yemicez günlkü 20m kalıyor Rakamlar gerçekten üzücü Genie de kalıcı bir indirim olursa herkez memnun kalır diye düşnüüyorum

zaten premium vip key oto lottt vs bu masraflara günlerce çalısıyoruz yetmiyor bide günlük olarak genie masrafı veriyoruz Okuduğunuz için teşekkürler
    Last edited by agr_yfzBwXcQ; 06-17-2020 at 10:21 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    genie fiyatı tam tersi yükselmesi gerekiyor oyun afk farma döndü 8 pcli adamların ekmeğine yağ sürmek demek bu

Senior Member
    Genie bir PUS itemi ve fiyatı belli.

Oyun içi parayla almaya kalkarsan Server'daki GB fiyatına oranla pazara koyuluyor.

Sirius'ta 22 falandı en son baktığımda. 20 saat kullanıyorsun ve gayet normal fiyatı. Düşün adam skeleton keserek genie parasını karşılayıp üstüne farm yapıyor. Yoksa deli mi bu adam?
    Bunu uruklara göre oranlarsan daha fazlasını kasıyorlar.

Junior Member
    Ben katılıyorum usta sana Genie de kalıcı indirim olması mantıklı zaten slotlar illegallerle Dolu geriye kalan slotlarda ya ks yiyoruz yada kazandığıımz paranın büyük bir kısmıda olmasa yarısıın garanti genieyeye geri veriyoruz dediğin gibi bunu günlük sürekli genie ye veriyoruz hem Genie de yapılan indirim Makrocu sayısınıda azaltabilir

Banned
    100 Cash Normal Daha Altı Saçma.

Senior Member
    10 saat Farm yapıyosun 35- 40m zor görüyorsun bide KS yiyorsun ama Çalıştırdığın genie de zaman durmuyor yine aynı sürede sana maliyet işliyor 35m nakit topluyorsun 25m genie ye o gün geri veriyorsun ister pustan al ister pazardan farketmez kardeşim sen bunu KS olsun olmasın harcıyosun GENİE Sana bakmıyor aaa bu bugün KS yiyor buna fazlada 3 saat hediye edeiym demiyor öyle bir mantık yok siz dıaşrdan hesap kitap yapyıorsunuz işin içine girin anlarsınız yinede Olumlu yorumlar şeklinde hepimizin iyiliği için deskleriniz bekliyorum teşekkürler

Senior Member
    Quote Originally Posted by amcagun4242 View Post
    Ben katılıyorum usta sana Genie de kalıcı indirim olması mantıklı zaten slotlar illegallerle Dolu geriye kalan slotlarda ya ks yiyoruz yada kazandığıımz paranın büyük bir kısmıda olmasa yarısıın garanti genieyeye geri veriyoruz dediğin gibi bunu günlük sürekli genie ye veriyoruz hem Genie de yapılan indirim Makrocu sayısınıda azaltabilir
    Makrocuda genie kullanıyor kardeş

Genie fiyatı arttıkça 8 PC'li adamlar azalır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by agr_yfzBwXcQ View Post
    10 saat Farm yapıyosun 35- 40m zor görüyorsun bide KS yiyorsun ama Çalıştırdığın genie de zaman durmuyor yine aynı sürede sana maliyet işliyor 35m nakit topluyorsun 25m genie ye o gün geri veriyorsun ister pustan al ister pazardan farketmez kardeşim sen bunu KS olsun olmasın harcıyosun GENİE Sana bakmıyor aaa bu bugün KS yiyor buna fazlada 3 saat hediye edeiym demiyor öyle bir mantık yok siz dıaşrdan hesap kitap yapyıorsunuz işin içine girin anlarsınız yinede Olumlu yorumlar şeklinde hepimizin iyiliği için deskleriniz bekliyorum teşekkürler
    10 saatte 35-40 yapıyorsan genie bitene kadar 70-80 m eder. 25 i verdin genie kaldı mı sana 55m. Hadi KS olsun 40m ye düşsün.
    Hiç bir emek vermeden 40m oyun parası kazanıyorsun ve başka bir insanın orada oyun oynamasına mani oluyorsun.

Daha ne?

Olumlu yorum bekliyormuşsun. Olumlu yorum senin işine gelen yorum değildir.

Not : Eğer sen ve senin gibiler farm yapmıyor olsa. Oyuna coins girişi azalır ve Genie 8-9 m civarında olurdu.

Junior Member
    ARkadaş böyle bişe yok zaten herşeyde vergi gider bide burda genie sıkıntı oldu iyice lütfen düzeltilsin

Senior Member
    BlackMbaku o eşsiz zekan beni bendne aldı kardeşim söylediğmi 5 yşaında çocuk anlar 10 saatte 1 tane charda 35m nakit topluyosun ya güzel kardeşim bunun 15m genie masrafın zaten bide o 10 saat içerisinde ks yersen eline hiç birşey kalmıyor sen naptın nerden çıakrdın O 70-80m leri anlamış dehilim