Results 1 to 10 of 33

Threaded View

Senior Member

Post GENİE Fiyatı Desteklerinizi bekliyoruz

S.a herkeze Hayırlı oyunlar Arkadaşlar hepimiz için kendimiz için saygı ve sevgi içerisinde destekleriniz bekliyoruz

Genie çok pahallı arkadaşlar bu yorum altına destekleriniz bekliyoruz kalıcı indirim istiyoruz geniye ye

Sabah 7 den gece 12 ye kadar 40m nakit zor toplanıyor bunun Büyük bir kısmını Genie ye veriyoruz
    Farm yaptığımız O gün bide KS yersek Hiç kazanamıyoruz zaten illegallerden Slot bulamıyoruz Genie herçekten
    Çok pahallı günlük 20m kar zor kazanıyoruz Buna acil el atılması lazım birde bazı arkadaşlarım kardeşimlerim abilerim demişki GENİE kaldırılsın GENİE Kaldırılrısa oyunda oyuncumu kalır sanıyorsunuz siz ben az birşey farm yapıp item yapıp
    PK ya Çıkmak istiyorum hangi insan eliyle afedersin günlük 10 saat farm yapıcak 1 gün yapar 3 gün yapar dahada patlar yorulur bide zaten GENİE fiyatı indirime giderse Makro ve illegal sayısında büyük bir azalma olucağını düşünüyorum bazıları diyor 8 pc li adamlar çoğalsın sonra kısıtlama da getirebilir Eslantta bazı moblarda çalışmasın o zmana genie onlar yüzünden bizim gibi devamlı hem pk cı hem farmcı Legal oyunculara oluyor olan her yer Afek farmcılarla dolmus Bot lar kullanıcıları karşınıda GM lerimiz Cheat reporst üzrinden çok verimli çalışıyor onuda farkettim
    ama deidğim gibi Slot bulcaz da bide KS yemicez günlkü 20m kalıyor Rakamlar gerçekten üzücü Genie de kalıcı bir indirim olursa herkez memnun kalır diye düşnüüyorum

zaten premium vip key oto lottt vs bu masraflara günlerce çalısıyoruz yetmiyor bide günlük olarak genie masrafı veriyoruz Okuduğunuz için teşekkürler
    Last edited by agr_yfzBwXcQ; 06-17-2020 at 10:21 AM.