Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry Amerikan numarasi degisikligi

Merhaba sevgili forum üyeleri ve oyun yöneticileri,

Geöen sene Mayıs ayında kayıt olduğum bu hesabımdan oyun oynarken abdde yaşamaktaydım. Makul bir sebepten ötürü ülkeme türkiyeye dönmek zorunda kaldım ve döndüğüm zamanlarda otp numaramı değiştirmek o hengamede aklıma gelmedi açıkçası.

Velakin Mayıs ayından Ekim ayına kadar bi fiil oyun oynadım oynarken de yaklaşık 15.000-16.000 cash yüklemesi yaptım hesabıma. (Hepsinin ödeme kayıtları vs duruyor)

Türkiyeye geldikten sonra tekrar oyun oynamak istediğim için numara değişikliği yapmaya çalıştım fakat abdde kullandığım numaramı kapattırmıştım. Ticket attım ve numara değişikliği talebinde bulundum fakat olumsuz yanıt geldi. Akabinde amerikadaki telekomünasyon firmasıyla iletişime geçtim (Yaklaşık 2günümü ve 1-2 saatimi aldı) Fakat eski kullandığım numaramın başka bir kullanıcıya satıldığını tekrardan bana satamayacaklarını belirttiler. Bilen bilir amerikada numaralar kapandıktan sonra ertesi gün satılır bekleme yapılmaz.

Velhasıl eski numarama da amerikadaki arkadaşlarıma yalvar yakar bir şekilde ulaştım fakat ulaştığım kişi benim yalan söylediğimi (Spam olayları çok oluyor) vsvs hiçbir şekilde telefonlarımıza cevap vermedi mesajlarımıza dönmedi.

En son bir kere mesajına ilettiğimiz kodu verdi fakat o ilk verdiği kodla sadece portala giriş yapabildim ve otpyi sıfırlayamadım.

Ben bu kadar tekrardan masraf yapıp numaramı kurtarmaya çalışırken knight online oyun yöneticileri ne yapmaktadır? Oyunu düzgün bir şekilde oynayıp üstüne bu kadar cash satın alımı yapan oyuncularını neden mağdur etmektedir? Hesabı açtığım ilk gün gelen epostalar- ntt now eposta mailleri kredi kartı dökümanlarım. Charla ilgili tüm bilgilerim kendimde mevcut olmasına rağmen halen daha bana gelip "BOZ NOMOROYO SOFORLOYOMOYOZ. "OSKO NOMORONOZO OKTOVO OTMONOZ LOZOM" diyerek benim sanki hiç uğraşmamışım gibi tekrardan amerikadaki adamla iletişime geçmemi söylemektedir.

Bu getirdiğiniz Otp sistemi hiçbir şekilde yardımcı olmamaktadır. Bugün gidip mobil bankacılık sistemine giriş yapmak için user id password sıfırlamak isteseniz bile sistem size sorduğu soıruların cevabını aldıktan sonra sıfırlamayı mümkün kılmaktadır ya da gidip bir şekilde hesabın size ait olduğunu beyan ettiğinizde geri vermektedir. Ama gel gelelim ki nttgame yönetiminin çalışanları ya gerçekten oyuncuların hiçbir şekilde oyunu oynamasını istemiyor ya da oturdukları yerden kazandıkları paranın hakkını veremiyorlar.

Umarım benim bu charımın numarası değişir.

Melih

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Biletinize gerekli yanıt müşteri temsilcisi tarafından verilmiştir. Eski telefon numaranızı tekrar çıkartmanız veya ulaşabilmeniz mümkünse bu problemi çözebilirsiniz. Onun dışında ne yazık ki yapabilecek bir şey bulunmuyor.

Ek olarak aşağıdaki paylaştığım konuyu da inceleyebilirsiniz.

E-Posta ve Numara Değişimi

İyi forumlar.