Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Garip bişey oldu

Mage ile oyuna 20 gün sonra girdim günlük yaptım dün bugün yapicaktim öle görev pt beklerken çar hapiste bunun sebebi nedir kesinlikle yanlış nick hapse atıldı yani c ye basıyorum sadece çarla jr FT bdw falanda girmiyorum yani sadece günlük gorev

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Aynı ipden başka karakter ile hile kullanıldıysa ceza almış olabilirsin.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bileti göndermelisiniz. Bu süreçte biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin. Aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır.

Bilet göndermek için tıklayın.

Senior Member
    yok ya sanayideyim kxp mosp boş iş. 1 görev yapmak için pre çekiyodum iki rons basarım falan yalandan takılıyodumda. daha ticket falan ugraşmam açarsanız burdan yazıyorum pre çekmeye devam ederim yoksa... sal yanift jr bile girmediğim çar mage ile bide hapise düşyorum saçmalık..

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by eraymemati4444 View Post
    yok ya sanayideyim kxp mosp boş iş. 1 görev yapmak için pre çekiyodum iki rons basarım falan yalandan takılıyodumda. daha ticket falan ugraşmam açarsanız burdan yazıyorum pre çekmeye devam ederim yoksa... sal yanift jr bile girmediğim çar mage ile bide hapise düşyorum saçmalık..
    Belirttiğim gibi, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Cezanız hakkında itirazınız var ise destek bileti göndermelisiniz.

Knight ile ilgili macro dosyası varsa bilgisayarda ondan da olmuş olabilir. Bazen Khenarth ''suçum yoktu vb'' gibi konulara tek atıyor dikkat ediniz lütfen

Senior Member
    Bence belli bir seviyeye ulaşmış herkesin yediği banı siteden görebilmesi lazım kanıtı vs herşey olmalı. Hem diğer oyuncuların içi rahat eder hem de kimse neden durduk yere ban yedim diye konu açmaz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Konunun amacından çıkması ve gerekli yanıtların verilmesi üzerine konu yoruma kapatılmıştır.