Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Hesap Erişimi Sorunu

Altarda karus ırkında oynuyorum memnun olmadığım için human karakter açıp ordan devam etmek istiyorum.

Eskiden kullandığım hesaplarıma erişmeye çalıştığımda hep sorunla karşılaşıyorum.

1. hesap şifresini hatırlayamıyorum maile şifre sıfırlama gönderiyorum hotmaile hiçbirşey gelmiyor başka hesapla denediğimde hotmail geliyor ama asıl sıfırlamak istediğim hesabın mail adresine gelmiyor.

2. hesap onun şifresini ve mail adresini not almışım ona ulaşıyorum ama onunda numarasına erişimim yok kaç yıl önce kapattırdığım hat şuanda başkası kullanıyordur.

hesaplarda npoint olmadığı için bilet atamıyorum bir yetkili özelden mesaj atarsa hesapların bana ait olduğunu kanıtlayacak bilgileri veririm

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, öncelikle forum üzerinden hesap desteği almanız mümkün değil. Destek almak için Npoints sahibi bir hesaptan bilet gönderebilirsiniz.

Ek olarak E-Posta ve Numara Güncelleme Konusuna göz atabilirsiniz.

Junior Member
    Merhabalar benim id var ama Şİrfem yok eskİden gamfİrst hesabina bagli olan hesabim ntt geciginden buraya alamadim . GeÇİŞten haberim yoktu . Euro ko zaminindan kastigim 83 lw magem uŞlamiyorum Şİfree sifirlamaya girdigimde :@ Şeklİnde bİ Şey cikiyor maİlİmde cikmiyor. Çildirmak uzereyim. Yanİ ben anlamiyorum artik. Madem sİte degisikliĞİ yapiyorsunuz hesaplari otomatİk alin . Mİllet sayenizde banli hesaplarini aÇti . Ama bİz legal hesaplarimiza dahİ ulaŞamiyoruz. Yazik ya allah icin yazik . PerİŞan olduk gİttİ o kadar np lİ Çarim . Boy boy vİdeo mage tİm İle pk attigim hesabim yalan oldu sayenizde cok sagolun ...