Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thumbs up Eslantta Görev yapamıyoruz

Her slotta ''koxper'' partiler var

7/24 tsli mageler var

Üzerlerini oto doldurup boşaltıyorlar oto tp ediliyorlar

Saatlerimizi verip video alıp report ediyoruz yine de işlem görmüyorlar

Buna ne zaman dur diyeceksiniz ?

Hani siz koxpu bitirmiştiniz ? Şuan ki durum tam tersini gösteriyor

Hiç bir GM'e ulaşamıyoruz raporlar çöp oluyor

GÖREV YAPAMIYORUZ !!!!
    Ne kimseyi bir hırs uğruna satarım ,ne de kimseye yalakalık yaparım .
    Ben sadece bendeki doğruları yaşarım ..

Arkadaşlık ağaca benzer kurudu mu bir daha yeşermez. > Nazım Hikmet

Altar 4 karus eslant çöp slotlarını gezen GM ya yok ya da bazı şeyleri görmek istemiyor

Arkadaşlar adamların ismini verdik size oto tp oto town yapıyorlar yani koxperler neden hala bakan yok ?

2 saattir 1 görev yapamadım ..

Banned
    Eslanta camp3 gelsin camp3 deki yaratıklardan kutu çıkmasın bu kadar basit.

Quote Originally Posted by Kralmami1995 View Post
    Eslanta camp3 gelsin camp3 deki yaratıklardan kutu çıkmasın bu kadar basit.
    Yani koxpu engellemek yerine koxpa karışmamayı tercih etsinler

Senior Member EraJacque16's Avatar
    saydığın partylerin genelde 7/24 başında birileri var
    consume & adapt

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    tek çare o slotlarda genie çalışmayacak 1 senedir slotları tutuyor 8 pcli adamlar

Senior Member
    Video aldığın halde İşlem görmüyorsa demek ki oto değil biri tarafından kontrol ediliyordur.

Her görev yapılıyor sadece solo yapılması uzun sürer. Party kurup yapacaksın. Yapılmıyor demeyin 7-8 kişi party ile kutu bile alıyorsun.

En kalabalık serverda 3 karakter kastım bir tane görevde takılmadım. Evet slotlar dolu, evet 24 saat ayrılmıyorlar ama bu görev yapmaya engel değil. Bir kaç insanla iletişim kurup bir kaç görev yapmak zor değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Video aldığın halde İşlem görmüyorsa demek ki oto değil biri tarafından kontrol ediliyordur.

Her görev yapılıyor sadece solo yapılması uzun sürer. Party kurup yapacaksın. Yapılmıyor demeyin 7-8 kişi party ile kutu bile alıyorsun.

En kalabalık serverda 3 karakter kastım bir tane görevde takılmadım. Evet slotlar dolu, evet 24 saat ayrılmıyorlar ama bu görev yapmaya engel değil. Bir kaç insanla iletişim kurup bir kaç görev yapmak zor değil.
    belkide arkadaş okçusuyla görev yapamıyorumdan kastı solo farm atamıyorumdur bilemeyiz günahınada girmeyim çöpçüde olabilir kendisi ha yok değilsen şayet ya bu arkadaşı dinliyceksin yada sende acıcan 3 mage alıcan 3 pre 3 pc oturucan oraya basında ilgilencen nedenmi çünkü bu LEGAL birşeymiş

Senior Member
    Görev bi şekilde yapılıyor görevi ima ederek farm yapamıyorsan solo carınla onunda olayı bu sekilde rekabet ediceksin yani genieyi yasaklıycak hizmet veren şirket kazanmıcak adam senden cok pre senden cok char baglıycak kasmak onun daha cok hakkı olan adam kasmıycak ama sen buraya konu acınca slotun anahtarlarını sana bırakıp cıkcaklar olur olur güzel tek caren hakkını vericeksin fazlasını yapıcaksın konu açmak bos bence üzücü ama gerçek bu reis ( bu arada konudan cok sapmamak adınada ayrı bir cevap veriyim eğer koxplarsa kesinlikle banlanıyorlar kanka demekki ilgileniyorlar belirli bi rutin içinde )

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post

Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    belkide arkadaş okçusuyla görev yapamıyorumdan kastı solo farm atamıyorumdur bilemeyiz günahınada girmeyim çöpçüde olabilir kendisi ha yok değilsen şayet ya bu arkadaşı dinliyceksin yada sende acıcan 3 mage alıcan 3 pre 3 pc oturucan oraya basında ilgilencen nedenmi çünkü bu LEGAL birşeymiş
    Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    Görev bi şekilde yapılıyor görevi ima ederek farm yapamıyorsan solo carınla onunda olayı bu sekilde rekabet ediceksin yani genieyi yasaklıycak hizmet veren şirket kazanmıcak adam senden cok pre senden cok char baglıycak kasmak onun daha cok hakkı olan adam kasmıycak ama sen buraya konu acınca slotun anahtarlarını sana bırakıp cıkcaklar olur olur güzel tek caren hakkını vericeksin fazlasını yapıcaksın konu açmak bos bence üzücü ama gerçek bu reis ( bu arada konudan cok sapmamak adınada ayrı bir cevap veriyim eğer koxplarsa kesinlikle banlanıyorlar kanka demekki ilgileniyorlar belirli bi rutin içinde )
    Sizlere bahsettiğim şeyin videolarını atarsam bu söyledikleriniz için özür dileyecek misiniz ?