Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Banned
    Eskiden bdw günde 5 seferdi. Akşam 11 bdwsi için 40 takla atmamıza gerek olmuyordu. Şimdilerde 90 defans açmak zehir oldu. Yetkililer bize bir çözüm.

Akşam 11 veya gece 2 bdw'sinin gündüz saatlerine alınmasını talep ediyoruz. Veya eskisi gibi günde 5 defaya çıkartılabilir. 90 defans achieve elde edebilmek için aylarca -80 lvlde kalıyoruz. Bunların hiçbirisi olmayıp bdw +80 karakterler için de açılırsa bütün problem ortadan kalkacaktır.

Senior Member
    Pk'yı nasıl bölüyor ya? Ben zaten cz'ye çıkmıyorum uzun bir süre de çıkmam. Bdw olursa girerim eğlenceli oluyor. Kırmızı kutuyu da kaldırsınlar içerde harcadığım mana potu karşılamıyor. Belki çıplak char ile girenlerden kurtuluruz.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sofistic View Post
    Şimdilerde 90 defans açmak zehir oldu. Yetkililer bize bir çözüm.

90 defans achieve elde edebilmek için aylarca -80 lvlde kalıyoruz. Bunların hiçbirisi olmayıp bdw +80 karakterler için de açılırsa bütün problem ortadan kalkacaktır.
    +80 BDW çok kere istendi. GM ler Canlı Yayında söyledi yanılmıyorsam/Forum da yazmış da olabilirler,
    MGame durumu kabul etmemiş. 83 BDW gelmeyecek...

90 Archive cidden aşırı oyalıyor.
    1+1 falan da işe katışınca direk 80 Levelsin zaten. 100 BDW Win bitmiyor. 2x Charın 100 BDW bitirdim. Mage için Ölüm idi. Priestte pota kıydım yanılmıyorsam 3x BDW kaybettim. Lanet getirdiler karuslar, 12k MP olunca abandım heale
    Şimdi Asasda yapıyorum 96 oldu sanırım. Yok charı kesmayacaksam bile bariz bir eziyet oluyor. Priesti 80 level %99 larda 5-6 kere exe yatırdım. Charlar çok hızlı kasılıyor. Lakin 100 win bitmiyor.
    GM lerin şu Farkı da görmesi gerek, Char kasmayıp da Her Charında sırf BDW 90 Def açan/Açmaya çalışan kişiler var. Yani 100 istemi, düşürmek de Zararlı olabilir.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    BDW'nin daha çok yapılması gerekir bence. Oyunun köklü ve güzel etkinliklerinden biri.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Bdw 10 da olmalı ve +83 olmalı. Oyunda tüm etkinliklere girebilme durumu olmalı diğer oyunlardaki gibi.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Page 2 of 2 FirstFirst 12