Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 168
    Senior Member

Lightbulb PET'ler neden daha işlevsel ve keyifli olmasın? (Bonus Özellikler - Silah - Zırh vs )

Merhabalar Saygıdeğer forum kullanıcıları ve yetkililer,

Malumunuz Pet sistemi oyuna eklendiğinden beri petlerin yegane işlevi kutu toplamak. Bakın sadece bu; "KUTU TOPLAMAK"

Eminim ki benim gibi pek çok arkadaşımız şu an hâli hazırdaki Pet sisteminden şikayetçi ve memnuniyetsiz. Oyunda pet sistemi var ama keyif alarak kasamıyoruz, keyif alarak kullanamıyoruz, pete silah zırh giydiremiyoruz, peti kasmanın bir faydasını göremiyoruz.

Şöyle tavsiyelerim ve fikirlerim var;

1-) PET'lere silah ve zırh eklenmesi
    2-) Leveli yüksek petlerin kullanan kişiye bonus özellikler vermesi (10 lvl 1 stat, 20 lvl 2 stat, ... ,60 level 6 stat vs.)
    3-) Genie'deki pet kısmına petlerin mana basmasının eklenmesi (Genie ile kasarken pet atack yapıyor ama mana bitince basic vuruyor)
    4-) PET'ler için görevler eklenmesi (Exp - item görevleri olabilir)
    5-) PET Arena'sının getirilmesi (İtem ve zırhlar eklendikten sonra PET savaşları yapabiliriz, eğlenceli olabilir)
    6-) PET'in CZ'de de çalışması (Yine sadece yaratık kesmek için olabilir)

Bunlar bir çırpıda aklıma gelen, olsa güzel olur keyifli olur dediğim şeyler. Sizler de bu konuda bana katılıyorsanız konuya destek verebilirsiniz. Olumlu veya olumsuz fikirlerinizi konu altında yazın beraber sohbet edip, tartışalım. Akıl akıldan üstündür, belki daha yaratıcı güzel fikirler elde edebiliriz.

Herkese İyi Forumlar

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Oyunda düzeltilmesi gereken onca şey varken pet hakkında güncelleme istemek biraz ütopik.
    xD

Senior Member
    Quote Originally Posted by aoBoztepe View Post
    Oyunda düzeltilmesi gereken onca şey varken pet hakkında güncelleme istemek biraz ütopik.
    Onlar da düzelsin, bunlar da olsun Sonuçta bizler birşeyler talep etmezsek, kendiliğinden hiçbir şey gerçekleşmeyecek

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    O değilde, atıyorum pete 37 Lv skill'i eklense ve bu skill'de sahibine swift atacak bir skill olsa, mage ve priestler rahatlar diye düşünüyorum

daha geçen böyle bir konu açsam mı acaba ? diye düşündüm. Gerçekten baktığımızda mmorpg oyunlarda ki pet sisteminde nerden biliyim cok ufacıkta olsa pet bir özellik veriyor %1 atack %2.6 can vs birçok mmorpg de bu var çoğunu oynamasamda videolarını izlemek hosuma gittiği icin biliyorum. Pet Aslında işlevsiz değil 60 level bir pet her moba neredeyse 500 400 arası atack cıkarıyor . Geniede can bastırma yeri var ( bu arada basit atakla 400 500 cıkarıyor skillerle daha cok vurabilir) . Ama ben bir defasında 45 e kadar kastım ölüm gibi bişey 60 yapması cok zor . Adama yarayacağı tek nokta su olur adam peri takıyor olucak , genie ile kasıyor olucak, okcu olmayacak (r ile basit atak yapmadığınızda sizin vurduğunuza vurmuyor),60 levelde verdiği 30 defans yinede bişey onuda elin ile basıcaksın yine oto atmıyor veya genie kurarsan mahrumsun, atak kısmından yararlanıcaksın .

Tavsiye kısmında ; pet yine yanımızda dolasmasın ama mesela 60 level pet arkadaşın dediği gibi 6 stat versin bence arena legendi açmaya uğraşan arkadaşlar 60 level yapmak icinde uğraşır. . Petlere silah cok güzel olur oyunda yeni bişey gelmiş olur insanlar forumda artık isyanlarda . Sabah farm , öğle azcık pazara bakıyım, akşam az pk atıyım, öbür gün yine aynı . Bir oyundan real yaşamdaki performansı beklemiyoruz ama pet oyunda insanları bence uzun süreler vakit geçirecekleri bir alan olmaya itekler insanlar pet kasmak icin pt kurar mantıklı olabilir . Çalışılması gerek bir konu

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    O değilde, atıyorum pete 37 Lv skill'i eklense ve bu skill'de sahibine swift atacak bir skill olsa, mage ve priestler rahatlar diye düşünüyorum
    Swift 60 level skili olarak eklenmeye değecek kadar muhteşem birşey olurdu Öyle kolay vermezdim swifti

Senior Member
    Quote Originally Posted by Relogger94 View Post
    daha geçen böyle bir konu açsam mı acaba ? diye düşündüm. Gerçekten baktığımızda mmorpg oyunlarda ki pet sisteminde nerden biliyim cok ufacıkta olsa pet bir özellik veriyor %1 atack %2.6 can vs birçok mmorpg de bu var çoğunu oynamasamda videolarını izlemek hosuma gittiği icin biliyorum. Pet Aslında işlevsiz değil 60 level bir pet her moba neredeyse 500 400 arası atack cıkarıyor . Geniede can bastırma yeri var ( bu arada basit atakla 400 500 cıkarıyor skillerle daha cok vurabilir) . Ama ben bir defasında 45 e kadar kastım ölüm gibi bişey 60 yapması cok zor . Adama yarayacağı tek nokta su olur adam peri takıyor olucak , genie ile kasıyor olucak, okcu olmayacak (r ile basit atak yapmadığınızda sizin vurduğunuza vurmuyor),60 levelde verdiği 30 defans yinede bişey onuda elin ile basıcaksın yine oto atmıyor veya genie kurarsan mahrumsun, atak kısmından yararlanıcaksın .

Tavsiye kısmında ; pet yine yanımızda dolasmasın ama mesela 60 level pet arkadaşın dediği gibi 6 stat versin bence arena legendi açmaya uğraşan arkadaşlar 60 level yapmak icinde uğraşır. . Petlere silah cok güzel olur oyunda yeni bişey gelmiş olur insanlar forumda artık isyanlarda . Sabah farm , öğle azcık pazara bakıyım, akşam az pk atıyım, öbür gün yine aynı . Bir oyundan real yaşamdaki performansı beklemiyoruz ama pet oyunda insanları bence uzun süreler vakit geçirecekleri bir alan olmaya itekler insanlar pet kasmak icin pt kurar mantıklı olabilir . Çalışılması gerek bir konu
    Hay ağzına sağlık, güzel fikirlerin için çok teşekkürler. İşte aradığım kan bu, sen ve senin gibi dostlar el ele verip bu konuyu yetkilierin dikkatini çekebilecek bir konuma getirmeliyiz bence

Senior Member
    benden tam destek bu konuda oyun cıktıgından beri hiç bişi yapılmadı petlere satece ts getirildi. onun haricinde bi güncelleme yok.
    -60 lv sw atma özelliği eklense en azından mageler piriler rahat eder(60 lvle kasmak çok zordur haftalar hatta aylar alabilir ama kasmaya değer diye düşünüyorum)
    -Pet için item takmada aktif edilmeli bunun için günlük aynı mytril questi gibi npc açılıp silah armor görevi olmalı itemler + basılmalı non trede olmalı yaratıklara yada gem kutu vsyrelere eklenmemeli oyunda yeterince gereksiz ot çöp var bide o eklenirse iyice çöplüge döner ugrasmak isteyen arkadaslar alır yapar npcden.
    -Burası önemli biz auto loot scsini taktığımızda pet hem atak yapmalı hemde kutuları toplamalı.
    -Pet bütün maplerde cıkartılmalı ve cz savaş alanları vslerden bahsediyorum daldığınız adamın ilk önce petine dalmalı eger adamın peti öldüyse yada yok ise direkt sizin daldığınız adama dalmalı.
    -Lv'li artırılıp yeni skiller eklenebilir.

Bu yazdıklarım yapılırsa oyun çok renklenir daha bi canlanır herkesin pet kasmaya ugrastığını düşünsenize Bazen diyorum keske şu Oyuna portuyu getiriceklerine pet sistemini ile kafa yorsa idiler herkes faydalanırdı ve kat ve kat faydalı olurdu. sayğılarımla iyi oyunlar.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Geçenlerde kasıyordum Kaulu, Kurt Kafası açıldı...
    Vaav şimdi gelin lan dedim. Tut kiş kiş diyerek slota saldım. Az kalsın itimi öldüreceklerdi.
    PUS da Kual için değişik bişeyler olmalı. Bizimkiler PUS a kaul için bişey ekliyorlar 1000Npoint/2000NPoint hiç ellerinin ayarı yok. Geçen birinde Dragon Kaul gördüm; O ne ki, Bana verin mi ki, dedim. 4GB dedi. Siteler bile artık Sahiplendirme dışı işleri anında şikayet ediyor. El altından 10m verirdim.

Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.