Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Exclamation Yeni hesap ile discord sayfasına giriş yapamıyorum.

Merhabalar, https://forum.nttgame.com/forum/show...C4%B1ld%C4%B1m bu konudanda anlaşılacağa üzere haksız yere ban yedim discordda. Ve ısrarla yeni hesap açsamda giremiyorum dememe rağmen bana halen yeni hesap açıp girebilirsin diyorsunuz ama bir yol göstermiyorsunuz.

https://hizliresim.com/TT9Nn6

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Bu durumda maalesef yapılabilecek bir şey yok, discord otomatik olarak ip ban atmaktadır.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam,

Bu durumda maalesef yapılabilecek bir şey yok, discord otomatik olarak ip ban atmaktadır.
    Merhaba Hocam ben hem hakaret yiyorum hem ban yiyorum çözemedim bu işi. Modlar gelip girebilirsin diyor, yeni hesap açtım 2 tanedende giremiyorum. Ne yapacağım ozaman? DC kullanamıyorum şuan. Kime inanacağımı şaşırdım. Bana ban atan kişinin nickini alabilir miyim? Şikayet etmek istiyorum nttgame'ye.

Senior Member enezx's Avatar
    Modem resleyip yeni hesap açmayı denedin mi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Telefon doğrulamasndan ban yiyorum bu seferde. Neyse hocam teşekkür ediyorum, başka telden hallettim mecbur Yazık oldu tüm emeklerime..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Konu genel bölüme taşınmıştır.

Daha önce kayıt edilen telefon numarasını kullanmamanız gerekiyor. Farklı bir telefon numarası ile yeni bir hesap oluşturduğunuz vakit herhangi bir problem yaşamazsınız.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    sen dışarda kal daha iyi
    consume & adapt

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by muK21 View Post
    Merhaba Hocam ben hem hakaret yiyorum hem ban yiyorum çözemedim bu işi. Modlar gelip girebilirsin diyor, yeni hesap açtım 2 tanedende giremiyorum. Ne yapacağım ozaman? DC kullanamıyorum şuan. Kime inanacağımı şaşırdım. Bana ban atan kişinin nickini alabilir miyim? Şikayet etmek istiyorum nttgame'ye.
    Khenart attı banı şikayet et istersen
    consume & adapt

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Konu genel bölüme taşınmıştır.

Daha önce kayıt edilen telefon numarasını kullanmamanız gerekiyor. Farklı bir telefon numarası ile yeni bir hesap oluşturduğunuz vakit herhangi bir problem yaşamazsınız.
    Hallettim hocam, yukarıda söylemiştim zaten telefon değiştirerek hallettim. Teşekkürler kapanabilir.

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    Khenart attı banı şikayet et istersen
    Edeceğim zaten Teşekkürler.