Results 1 to 2 of 2

Discord'dan atıldım.

Merhaba, konuma cevap geldi fakat cevap hakkı tanınmadan konum kapandı.
    Üslub derken hocam? Cümle olarak gösterir misiniz? Kime ne demişim ne yapmışım? Staff ekibinden Deacthon bile oradaydı. Karşı tarafı uyardı. Halen durmadı. Ben mod ve staf ekibinde ki arkadaşlarada bu arkadaşın üslub ile konuşmak istemiyorum lütfen gereğini yapın dedim. Sonrasında zaten normal şekilde herkes birbiriyle konuşmaya devam etti 1 küsür saat sonra ne değiştide kim kimin arkadaşı geldide beni banlıyor discorddan ? Arkadaşın bana beyinsiz diyip üstüne sen bana ne yapabilirsin ki diyip tehdit etmesinin sebebi demek ki güvendiği kişiler varmış. Burdan bu anlaşılıyor. Staff ekibinden arkadaş bile onu uyarmışken 1 küsür saat sonra bana ban atılıyor. Bana gösterin hocam hangi cümleden ban yemişim.

NOT: hiç bir hesaptan discorda giriş yapamıyorum. Ondan mecbur burada hakkımı arıyorum.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Discord üzerinden verilen cezalar ekibin bilgisi dahilindedir. Üslup konusunda dikkat etmeniz gerektiğini bir çok kez dile getirdik. Bu konuda maalesef yapabileceğimiz bir şey yok. Yeni bir hesap ve düzgün bir üslup ile tekrar aramıza katılabilirsiniz.

Ek olarak, bahsetmiş olduğunuz kullanıcıda discord üzerinden gerekli cezai işleme tabii tutulmuştur. Lütfen aynı içerikte tekrar bir konu açmayınız.

İyi forumlar.