Results 1 to 9 of 9

Thread: mysterious ORE

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

mysterious ORE

Merhabalar.
    Öncelikle çok net olucam.Yahu sanki bize goldbar nebilim silver bar bilmem ne bla bla gem atıyor da günde bilmem kaçkere bundan kırdırmaya gidiyoruz ayıptır yahu! şuna bir çözüm bulun rica ediyorum.

Senior Member enezx's Avatar
    ortalama 10-15dk aralığında bir oyuna bakmak gerekiyor üst dolduğu için
    maden biraz sabır işi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    ortalama 10-15dk aralığında bir oyuna bakmak gerekiyor üst dolduğu için
    maden biraz sabır işi
    Haklısınız bu yüzden attığın taş ürküttüğün kurbağaya değsin değmiyorsa bir çözüm bulunmalı demek istenmiş yukarıda.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Hem Msler Hemde mysterious Ore ust uste olsa iyi olabilirde ,
    GM ekibinin Yapimci Firmaya iletmesi gerekiyor.
    inş bir gun olurda Bu Konu Altina Cvp Yazarim

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hile temelli bitirilmeden Mysterious Ore'lerin üst üste biriktirilebilmesi olayını getirmeleri bence imkansız. Zaten şu anda bile maden yapan hileciler var bi de üstlerini gün boyunca sınırsız doldurduklarını düşünsenize.
    Last edited by SkCLucky; 06-16-2020 at 09:09 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Hileyi temelli bitirilmeden Mysterious Ore'lerin üst üste biriktirilebilmesi olayını getirmeleri bence imkansız. Zaten şu anda maden yapan hileciler var bi de üstlerini gün boyunca sınırsız doldurduklarını düşünsenize.
    Hileyi zaten bu halde de yapıyorlar. Dikkat ederseniz sprint basmayan warrior, lf basmayan asas madencileri görürsünüz. 90 derece açıyla manevra yapar, hep aynı güzergah aynı koordinatlarda koşar, oto boşaltır çantayı bankaya sonra tekrar gider.
    Last edited by SkCLucky; 06-16-2020 at 09:00 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    benim burda demek istediğim sadece şu bu kırdırma olayı çok sıkıcı bunu değiştirip daha kolay bir hale getirilmesidir başka birşey değildir bunuda onlar bilir öyle üstüne biriksin bankaya atılsın falan filanlarla olmaz ki zaten hepsi söylendi mantıklı bulsalardı önceki konularda bulurlar ve yapımcıya söylerlerdi sadece bu, hile bitirilsin diyen arkadaş çok masumsun bidaha böyle masum masum cümleler kurma ko için hile bitirilmeli falan demek ciden masum iyi niyetli bi insan olduğunu gösterir (bu arada elindekini 2 tane yapalım mı ?)

Junior Member
    ben bu maden işini yaptım cok eziyetli ve getirisi pek olmayan bir iş ust uste birikme usulu olursa yükünü agır yapmaları gerek bir sınır olmalı ama şu bunları tek tek kırdırma ısıne çözüm bulunmalı ben çanta ile kırıyodum her seferin 70 80 tane kırıyodum bir zaman sonra asırı yorucu gelmeye başlıyordu .